[ÖNEMLİ] MIUI V5'de olan ama V6'da olmayan özellikler yazın

Testimo

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yasin
Cihazım
3310
Konular
21
Cvp: [ÖNEMLİ] MIUI V5'de olan ama V6'da olmayan özellikler yazın

doktor42 pid=12085 dateline=1414620527' Alıntı:
Birde SMS geldiğinde kilit ekranında kimden geldiği yazmıyor sadece numarası yazıyor....mesaj uygulamasına girdiğimizdede bazen isimler görünüyor fakat bazen oradada sadece numara gözüküyor.....sanırım miui için zor birşey değildir bunu düzeltmek....

Numaralara +90 eklemeyi dene düzelecektir...

engerex

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Cihazım
OnePlus One
Konular
8
doktor42' Alıntı:
Birde SMS geldiğinde kilit ekranında kimden geldiği yazmıyor sadece numarası yazıyor....mesaj uygulamasına girdiğimizdede bazen isimler görünüyor fakat bazen oradada sadece numara gözüküyor.....sanırım miui için zor birşey değildir bunu düzeltmek....

Bende (OnePlus One) yazıyor ancak yazan kişi ile SMS'i gönderen kişinin hiç alakası yok. Rehberden alakasız bir kişiyi yazıyor.

Testimo

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yasin
Cihazım
3310
Konular
21
En önemli konu şuuu arkadaşlar şebeke sorunu...

ülkemizin şebeke bantlarına uyumlu rom şuan miui de yok malesef  oneplus onedada aynı sorunu yaşadım bayağı bir uğraştım ama build.prop düzelterek cdma yı kapatıp wcdma + gsm sinyali arasında dolaşmasını çok sonradan buldum 

aşırı şarj tüketimi launcher mantığıyla yürüsek bile bu kadar şarj tüketimini ben kernele bağlıyorum zira oneplus oneda bazı ayarlar yaptığımda telefonun şarjı direk 2 saat + ya yükseliyor ... 
dengeli kullanım ve yüksek performans olayı kaldırılması gerekır stabil bir kernel üretilip bunun üzerinden devam edilmeli bence...

Sefa YSn

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Sefa YSn
Konular
10
Mi4w cihazim var suan v6 ama ben v5 e donmek istiyorum nasil donebilirim? Yardimci olurmusunuz.

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Sefa YSn' Alıntı:
Mi4w cihazim var suan v6 ama ben v5 e donmek istiyorum nasil donebilirim? Yardimci olurmusunuz.

Fastboot ile 4.8.22 sürüm romu kurmanız gerekli hocam. Yalnız her şeyi silerek kurmalısınız yoksa çok fazla hata alırsınız...

Sefa YSn

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Sefa YSn
Konular
10
Abicim cevabin icin tesekkurler. Simdi dedigin surumu atarsam imei de sorun yasarmiyim farkli bi telefonun imeisi kayitli telefonda.

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Sefa YSn' Alıntı:
Abicim cevabin icin tesekkurler. Simdi dedigin surumu atarsam imei de sorun yasarmiyim farkli bi telefonun imeisi kayitli telefonda.

Hocam benim telefonumda da aynı şekilde eski telefonumun IMEI'si yazılı ve bu işlemi bir kaç defa yaptım ama hiç sorun yaşamadım. :) 

oruba

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
özkan
Cihazım
Xiaomi MI4
Meslek
Gazeteci/Müzisyen
Konular
93
Record uygulamasının efsane skinini değiştirmişler, bence büyük hata, tam bir klasikti, bence yeni güncellemede tema bölümüne eski skinleri eklemeliler, isteyen eski skinle kullanabilmeli uygulamayı...

Fenix

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Harun
Konular
15
Benimde dikkatimi çeken unsur Bazen telefondaki v6 sürümünde rehber deki kişilerin iç içe girmesi ve adına foto atadığımda birinin numarasının çift gözükmesi

hyttrkoglu

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Hayati
Cihazım
Mi4LTE-Mİ6
Konular
1
Cvp: [ÖNEMLİ] MIUI V5'de olan ama V6'da olmayan özellikler yazın

Hocam şimdi v5'e geçtim oh dünya varmış... Sevmedim ben v6'yı...
Hocam merhaba bendi stabil çalışan mıuı v5 denemek istiyorum bana (fastboot) rom indirebileceğim bi paylaşımda bulunabilirmisin?

Üst Alt