Rom One plus 8 pro için rom nasıl yüklenir

hako06

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
hakan
Cihazım
mi5
Konular
0
8 pro kullanıyorum aynı sorunu yaşadım ve kabul etmedi hocam android 11 den android 10 a dönüşe izin vermiyor başka modeli bilemem
Benimde 8 pro hocam sizde bir hata olmuştur zaten linkteki konuda da dönüş işlemi için verilmiş linkler hem 8 e hem 8 proya bu arada yapacak arkadaşlar için NA global sürüm IN hindistan EU Avrupa sürümü indirme yaparken bunlara dikkat edin.

Çveneburi

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Xiaomi 14 Pro
Meslek
Private Driver
Konular
39
Benimde 8 pro hocam sizde bir hata olmuştur zaten linkteki konuda da dönüş işlemi için verilmiş linkler hem 8 e hem 8 proya bu arada yapacak arkadaşlar için NA global sürüm IN hindistan EU Avrupa sürümü indirme yaparken bunlara dikkat edin.
Sanırım o zaman hata oldu hocam şu an telefon içerisinden geçiş yaptım şuan. Söylediklerimi geri alıyorum :)

Çveneburi

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Xiaomi 14 Pro
Meslek
Private Driver
Konular
39
Söylediğim gibi yine izin vermiyor hocam :) Ben verdiğim cevapta doğruyum ama telefonda var bişey...
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

IN2020 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

hako06

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
hakan
Cihazım
mi5
Konular
0
Söylediğim gibi yine izin vermiyor hocam :) Ben verdiğim cevapta doğruyum ama telefonda var bişey...
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

hocam belki bir ihtimal IN2020 cihazlara has bir durum diyecem tam emin olmayarak, benim 2023 ve az önce kızılötesi kamera muhabbetine yine eski sürüme döndüm ve hiç sıkıntı yaşamadım. ( kızılötesi kamerada çalışmadı yine :) )

Çveneburi

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Xiaomi 14 Pro
Meslek
Private Driver
Konular
39
hocam belki bir ihtimal IN2020 cihazlara has bir durum diyecem tam emin olmayarak, benim 2023 ve az önce kızılötesi kamera muhabbetine yine eski sürüme döndüm ve hiç sıkıntı yaşamadım. ( kızılötesi kamerada çalışmadı yine :) )
Bilemiyorum ki öğlen başka akşam başka benim telefon :) Bu arada kızılötesi kamera derken hocam?

hako06

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
hakan
Cihazım
mi5
Konular
0
Bilemiyorum ki öğlen başka akşam başka benim telefon :) Bu arada kızılötesi kamera derken hocam?

Medyaları görmek için kayıt olmalısınız
güncelleme ile kaldırmışlar hocam

spacemedia

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ilhan
Cihazım
oneplus 6t
Meslek
uzman teknisyen
Konular
32
8 pro kullanıyorum aynı sorunu yaşadım ve kabul etmedi hocam android 11 den android 10 a dönüşe izin vermiyor başka modeli bilemem

Oneplus 8pro kullanıyorum (IN2020) OS11 den 10 a dönüş yaptım çalışıyor. imei lerde sorun da olmadı. Yalnız red cable club ve bulut uygulaması isteğe bağlı yüklense güzel olurdu. OS 11 de ciddi sorunlar var. Ekran çözünürlüğü ve bildirim çubuğu düzeni yazılar aşırı kalın puntolu. Daha yavaş ve pilin çabuk tükendiği yazılıyor. Galiba güncelleme geri çekilmiş zannedersem. Son derece özensiz ve aceleye gelmiş bir güncelleme buldum. 8pro kullananların görüşlerini almak isterim.

serhankocak

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
serhan
Cihazım
mi note 10 lite
Meslek
bilgi işlem
Konular
35
Oneplus 8pro kullanıyorum (IN2020) OS11 den 10 a dönüş yaptım çalışıyor. imei lerde sorun da olmadı. Yalnız red cable club ve bulut uygulaması isteğe bağlı yüklense güzel olurdu. OS 11 de ciddi sorunlar var. Ekran çözünürlüğü ve bildirim çubuğu düzeni yazılar aşırı kalın puntolu. Daha yavaş ve pilin çabuk tükendiği yazılıyor. Galiba güncelleme geri çekilmiş zannedersem. Son derece özensiz ve aceleye gelmiş bir güncelleme buldum. 8pro kullananların görüşlerini almak isterim.
İlk çıktığı gün yükledim tamamen tek el kullanıma göre yapılmış arayüz ben çok memnunum pil konusunda sadece bekleme de eskisine nazaran biraz fazla tüketim var onun harici android 10 ile aynı ekran süresini alıyorum tek yaşadığım sorun Bluetooth kulaklık tel ile konuşurken bazen bağlantısı kopuyor onun harici sorun yaşamadım yakın zamanda yeni güncelleme yayınlarlar zaten ilk andorid 10 geçişinde de ufak telek soru kar vardı hemen düzeltmişlerdi android dünyasından en sorunsuz işletim sistemine sahip marka bence OnePlus hele ki xiaomiden sonra

kurban50

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
sinan
Cihazım
note6
Konular
0
arkadaşlar bende düz 8 modeli var and11 bunu nasıl düşürebiliriz 10 a