Soru One Plus 5T Açılmama Sorunu

eneskamis

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
enes
Cihazım
one plus 5t
Konular
1
Arkadaşlar merhaba yaklaşık 4 aydır One Plus 5T kullanıyorum ancak bu gece cihazda bir problem yaşadım.

Cihazı youtube videosu izlerken kullanıyordum ve bir anda cihazdan ötme sesi geldi yaklaşık 7 8 saniye sonra cihaz kapandı tekrar açılma ekranı geldi ama One Plus 5T yazısı sonrası tekrar kapanıp yine başa sarmaya başladı. 2 defa yaptıktan sonra Android yüklenme ekranı geliyordu orada kaldı ve tekrar başa döndü.

Cihaz açılmadı, Hard reset kısmında resim vs. her şeyin silinmesini göze alarak sıfırladım ancak yine o One Plus ekranı geliyor kapanıyor tekrar aynı şey oluyor. Bu olduğunda cihazın şarjı yüzde 60dı telefonu şarja takıyorum ve şarj olma ibaresi çıkıyor ve cihaz şarj oluyor ama bir türlü açılmıyor.
Ne yapabilirim bu konuda?

acemimerakli

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özkan
Cihazım
mi5
Konular
2
Eğer garantiniz varsa servise gönderip incelettirmenizde fayda var. Garanti yoksa, biraz da bu konularda tecrübeniz varsa adresinde ayrıntılı tarif var. (Türkçe) (cihazın tamamen ölme riski olduğunu ve sorumluluğun tamamen size ait olduğunu da hatırlatmak isterim.)

Oyla:

Mertuska

Elit Üye
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
İphone Xs
Meslek
Malzeme Mühendisi
Konular
60
Zenex hocam ilgilenecektir sizinle.

Oyla:

Zenex

Zirveye Doğru
Onursal Yönetici
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
OnePlus 7T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62
Hocam cihaz elime gelirse yardımcı olabilirim. Sistem çökmüş durumda.

Oyla:

eneskamis

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
enes
Cihazım
one plus 5t
Konular
1
Eğer garantiniz varsa servise gönderip incelettirmenizde fayda var. Garanti yoksa, biraz da bu konularda tecrübeniz varsa adresinde ayrıntılı tarif var. (Türkçe) (cihazın tamamen ölme riski olduğunu ve sorumluluğun tamamen size ait olduğunu da hatırlatmak isterim.)

öncelikle ilgin için teşekkür ederim, telefon durup dururken brick olabilir mi? Yani ben bir işlemde bulunmamıştım o yüzden soruyorum.

Oyla:

eneskamis

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
enes
Cihazım
one plus 5t
Konular
1
Arkadaşlar cihaza bir telefoncu baktı ve çökmüş tekrar yazılım yüklemek gerekiyor dedi ama yarıda kalırsa asla kullanılmaz dedi riski kabul ettim yükledi. Telefona yazılım yüklendi bir problem oluşmadı ama hala açılmıyor dedi ve bunun da sebebinin donanımsal olacağını söyledi. Başka bir telefoncu da hiç açılmasa vs. donanımsal olabilir ancak bu yazılımsal dedi ve incelemesi için bıraktım cihazı.
Açıkçası kafam karıştı bana da donanımsal gibi geliyor işlemcide bir problem olduğunu düşünüyorum ama telefoncu arkadaşın aramasını bekliyorum şu anda sizlerin bir fikri var mı bu konuda ?

Oyla:

Zenex

Zirveye Doğru
Onursal Yönetici
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
OnePlus 7T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62
Arkadaşlar cihaza bir telefoncu baktı ve çökmüş tekrar yazılım yüklemek gerekiyor dedi ama yarıda kalırsa asla kullanılmaz dedi riski kabul ettim yükledi. Telefona yazılım yüklendi bir problem oluşmadı ama hala açılmıyor dedi ve bunun da sebebinin donanımsal olacağını söyledi. Başka bir telefoncu da hiç açılmasa vs. donanımsal olabilir ancak bu yazılımsal dedi ve incelemesi için bıraktım cihazı.
Açıkçası kafam karıştı bana da donanımsal gibi geliyor işlemcide bir problem olduğunu düşünüyorum ama telefoncu arkadaşın aramasını bekliyorum şu anda sizlerin bir fikri var mı bu konuda ?
Cihazı bilmeyen insanlara verirseniz sorunu olmasa bile o dükkandan sorunla çıkar. Gönderin bakıyım dedim ben size hocam, geçmiş olsun şimdiden başınıza dert aldınız.

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

gacvokem

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ÖMER
Cihazım
ONEPLUS 5T
Konular
0
bir yazılımla cihazın kurtulurdu son durumu nedir , bilgilendirirseniz yardımcı olurum... cihaz brick olmuştur kendinizde yapabilirsiniz bilgilendirin mail atın yardımcı olayım cihazınızı kendiniz kurtarın ...
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Rehber - OnePlus 5T Unbrick Tools ve Kullanımı şurdaki işlemleri yaparsan sorunun çözülür.

Oyla:
Üst Alt