Çözüldü onaylı kaşeli garanti belgesini kabul etmiyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

m35

Sony Fans
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mustafa
Cihazım
Mix 2
Meslek
Kimya Mühendisi
Konular
29
az önce delta servis beni aradı cihazımın ithalat edildiği tarihe göre garantisinin dolduğunu söylüyorlar ancak satın alındığı tarih garanti belgesinde net olarak kaşeli onaylı olarak mevcut

ithalat edildiği tarih 07.06.2017

satın alındığı tarih 28.06.2017

yani arada 3hafta süre mevcut bizim için aldğınız arih önemli diyorlar evet alındığı tarih kaşeli olarak garanti belgesinde yazıyor zaten.

ben şuan faturayı bulamıyorum nereye koyduysak faturam yok diye cihazıma işlem yapılamicak olması gayet saçma bir durum... arayan bayan arkadaş yöneticilerime soracağım dedi bende konuyu burayada taşımak istiyorum...

cihazı servise gönderme sebebim zaten ekran ve ekran lg ekran jdı ekran ile değişim talep ettim.

form no : 462981

Delta Servis Delta Servis 1 Delta Servis 2 Delta Servis 3 Delta Servis 4 Delta Servis 5
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

bunuda alt parantez olarak iliştirmek istiyorum

(3) Satılan mala ilişkin olarak düzenlenen faturalar garanti belgesi yerine geçmez.

resmi gazetedeki yönetmelik açık ve nettir.
faturalar garanti belgesi yerine geçmez. garanti belgesi resmi bir belgedir. heleki tarihi atılmış onaylı kaşeli garanti belgesi...

Son düzenleme:

Amed

Freedom Of Thought
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
İphone X- Mi 6
Meslek
Muimi
Konular
18
Gecmiş olsun. Nereden aldıysanız fatura talep edebilirsiniz.

Amed

Freedom Of Thought
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
İphone X- Mi 6
Meslek
Muimi
Konular
18
Ekran da sorun mu vardı yoksa LG panel olduğu için mi değişim talep ettiniz ?

m35

Sony Fans
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mustafa
Cihazım
Mix 2
Meslek
Kimya Mühendisi
Konular
29
ekranda daha önce bi kere ghost oldu sonra sogutunca düzeldi ama zorlasam yine oalcak illaki suan sorunsuz ekran bitane leke yok ekranda degişmezlersede cok sorun degil ama tüketici mahkemesine giderim onaylı kaşeli garanti belgesini yok sayamazlar. üstelik ürün ayıplı ürün. lg panellerin sorunlu oldugu kör sultanın bile bildigi bi mevzu.

daha öncede deltanın sitesinde ithalat tarihi yazmıyordu ithalat tarihini geçirdiyseniz ve faturaya bi şekilde ulaşamıyorsanız yandınız gibi bi durum söz konusu.

bakalım yöneticilerinden cevap bekliyorum.

Metin

(:
Premium Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin Çınar
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
130
ekranda daha önce bi kere ghost oldu sonra sogutunca düzeldi ama zorlasam yine oalcak illaki suan sorunsuz ekran bitane leke yok ekranda degişmezlersede cok sorun degil ama tüketici mahkemesine giderim onaylı kaşeli garanti belgesini yok sayamazlar. üstelik ürün ayıplı ürün. lg panellerin sorunlu oldugu kör sultanın bile bildigi bi mevzu.

daha öncede deltanın sitesinde ithalat tarihi yazmıyordu ithalat tarihini geçirdiyseniz ve faturaya bi şekilde ulaşamıyorsanız yandınız gibi bi durum söz konusu.

bakalım yöneticilerinden cevap bekliyorum.
Hocam cevap beklerken zaman geçiyor ve bugün sizin için son gün.. En azından tüketici hakem heyetine gidip durumu anlatıp bi dosya açtırma imkanı varsa yapın, yarın bi gün süresi geçti diye servis kabul etmezse size yasal olarak destek olacak bi yer olur..

MI 4LTE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

m35

Sony Fans
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mustafa
Cihazım
Mix 2
Meslek
Kimya Mühendisi
Konular
29
Hocam cevap beklerken zaman geçiyor ve bugün sizin için son gün.. En azından tüketici hakem heyetine gidip durumu anlatıp bi dosya açtırma imkanı varsa yapın, yarın bi gün süresi geçti diye servis kabul etmezse size yasal olarak destek olacak bi yer olur..

tüketici hakem heyetine gittiğim zaman zaten servisin o saatten sonra geri çevirme hakkı yok çünkü ben yasal süre içerisinde yane 2 yıl dolmadan servise vermişim buradaki sorumluluk servise ait ve serviste geçen süre garanti süresine dahil edilir o yüzden sorun yok :)

Metin

(:
Premium Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin Çınar
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
130
tüketici hakem heyetine gittiğim zaman zaten servisin o saatten sonra geri çevirme hakkı yok çünkü ben yasal süre içerisinde yane 2 yıl dolmadan servise vermişim buradaki sorumluluk servise ait ve serviste geçen süre garanti süresine dahil edilir o yüzden sorun yok :)
Pardon ben cihaz hala sizde sanıyorum

Delta Servis 4

Kurumsal Üye
Kurumsal Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zeynep
Cihazım
Xiaomi
Konular
0
az önce delta servis beni aradı cihazımın ithalat edildiği tarihe göre garantisinin dolduğunu söylüyorlar ancak satın alındığı tarih garanti belgesinde net olarak kaşeli onaylı olarak mevcut

ithalat edildiği tarih 07.06.2017

satın alındığı tarih 28.06.2017

yani arada 3hafta süre mevcut bizim için aldğınız arih önemli diyorlar evet alındığı tarih kaşeli olarak garanti belgesinde yazıyor zaten.

ben şuan faturayı bulamıyorum nereye koyduysak faturam yok diye cihazıma işlem yapılamicak olması gayet saçma bir durum... arayan bayan arkadaş yöneticilerime soracağım dedi bende konuyu burayada taşımak istiyorum...

cihazı servise gönderme sebebim zaten ekran ve ekran lg ekran jdı ekran ile değişim talep ettim.

form no : 462981

Delta Servis Delta Servis 1 Delta Servis 2 Delta Servis 3 Delta Servis 4 Delta Servis 5
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

bunuda alt parantez olarak iliştirmek istiyorum

(3) Satılan mala ilişkin olarak düzenlenen faturalar garanti belgesi yerine geçmez.

resmi gazetedeki yönetmelik açık ve nettir.
faturalar garanti belgesi yerine geçmez. garanti belgesi resmi bir belgedir. heleki tarihi atılmış onaylı kaşeli garanti belgesi...
Merhabalar ,

Cihazınızın onarım işlemleri tamamlanacaktır. İlgili birimlerimiz ile görüşme sağlamış bulunmaktayız.

Saygılarımızla
Delta Teknik Servis

m35

Sony Fans
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mustafa
Cihazım
Mix 2
Meslek
Kimya Mühendisi
Konular
29
Merhabalar ,

Cihazınızın onarım işlemleri tamamlanacaktır. İlgili birimlerimiz ile görüşme sağlamış bulunmaktayız.

Saygılarımızla
Delta Teknik Servis

teşekkür ederim

bugnde arkadaşları arayıp bilgi aldım buraya yazmayı untmsum cocukla oynarken:)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt