Soru Ön kamera sorunu

murat2258

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Murat
Cihazım
Mi 11 lite
Konular
1
Merhaba arkadaşlar benim cihazım mi 11 lite 4g ön kameram çalışmıyor on kamerayi açtığımda arka kamera gösteriyor arka kamera ile 3 resim çektiğimde kamera durduruldu hatası alıyorum ön kamera değişimi yaptık yine aynı sorun var arka kamerada video çekiyorum sorunsuz çekim yapabiliyor cihazımda global rom yüklüydü Endonezya romu attık yine aynı
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
bu konu hakkında yardımcı olacak arkadaşlara teşekkür ediyorum hata resimlerinde paylaşıyorum teşekkürler

Yusufblr

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yusuf
Cihazım
Begonia
Meslek
Öğrenci
Konular
47
IMEI var mı? Var ise direnç yöntemi ile mi atıldı? Eğer direnç ile atıldıysa kamera o yüzden bozulmuş olabilir.

Jastren

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Şahin
Cihazım
Poco x3 nfc
Konular
1
Merhaba arkadaşlar benim cihazım mi 11 lite 4g ön kameram çalışmıyor on kamerayi açtığımda arka kamera gösteriyor arka kamera ile 3 resim çektiğimde kamera durduruldu hatası alıyorum ön kamera değişimi yaptık yine aynı sorun var arka kamerada video çekiyorum sorunsuz çekim yapabiliyor cihazımda global rom yüklüydü Endonezya romu attık yine aynı
bu konu hakkında yardımcı olacak arkadaşlara teşekkür ediyorum hata resimlerinde paylaşıyorum teşekkürler
bendede aynı sorun var poco x3 nfc başta ön kamera sonra hoparlör ahize bluetooth en son arka kamera komple gitti işlemci reballing yaptırmak lazım onu yapan yer hala bulamadım

murat2258

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Murat
Cihazım
Mi 11 lite
Konular
1
bendede aynı sorun var poco x3 nfc başta ön kamera sonra hoparlör ahize bluetooth en son arka kamera komple gitti işlemci reballing yaptırmak lazım onu yapan yer hala bulamadım
Rebaling ne demek?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

IMEI var mı? Var ise direnç yöntemi ile mi atıldı? Eğer direnç ile atıldıysa kamera o yüzden bozulmuş olabilir.
IMEI atılmadan önce bu sorun çıktı 4+4 süresi vardı şuan yeni IMEI attık global romdan Endonezya romuna geçiş yaptık yine aynı değişen bişey yok anlamdigim kamerada sorun olsa değişim yaptık duzelirdi yazılımla ilgili olsa rom değiştik yine ayni

Couronne impériale

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Couronne imp
Cihazım
yok
Konular
2
aynı sorun bende de var ve cihaz tr cihazı

Üst Alt