Rom Official Stable Blissrom v12.12 Android 10 For Xiaomi Mi 6 Sagit 20.12.2020

mpoyraz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Muhammet
Cihazım
Mi 6
Konular
2
Tam ekran hareketleri ayarlarda görünmüyor böyle bir sıkıntısı olan var mı?

aritizm

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mustafa
Cihazım
Mi6
Konular
1
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Official Stable Blissrom v12.12 Android 10 For Xiaomi Mi 6 Sagit 20.12.2020

Çalışmayan bir özellik tespit edilemedi.

Bu romun Android 11' e göre avantajı stabil kararlı olmasıdır. Android 11 sürümleri hala beta test aşamasındadır. Aralarında pek bir farkın olmadığını sizde gözlemleyebilirsiniz.

Bliss ROM'lar, Android topluluğundan geniş özelleştirme seçenekleri kullanır. Bunun yanı sıra ekibi tarafından geliştirilen seçeneklerle birlikte gelir.

Bu romda yer alan ekstra özellikler:
Yüz tanıma, Miui Kamera, Tam Ekran Sistemde Gezinme Hareketleri, Audio Fx
Asop dialer ve kişiler uygulaması: Aramada tam ekran profil resmi. Otomatik arama kaydedici. Çağrı geçmişinden arama kayıtlarına ulaşabilme. 3 parmak ile ekran görüntüsü alabilme,
Bliss Rom Sistem Tema ve Özelleştirmeleri: Durum çubuğu, Kilit ekranı, Gezinme tuşları özelleştirme, Kısayol tuşları atama, Bildirim ışığı ve sesi özelleştirme, Maksimum şarj desteği seçeneği vb.

Öncelikle Full yedekleme almanız tavsiye edilir.

YÜKLEME
1. ÖNEMLİ: Bu romun yüklenmeden önce mutlaka TWRP Güncellemesi gerekmektedir. . Yedek
2. Her İhtimale Karşı Yedek Alınız.
3. Ful Wipe: Cache, Dalvik Cache, Data, System, Vendor bölümlerini temizleyin.
4. dosyayı indirerek yükleyiniz. Yedek Link
5. Kendi Hazırladığım paketini kurun. Farklı versiyon denemek size kalmış ancak BlissRom'daki (Dialer ve Kişiler) programların bozulmasını engellemek ayrıca diğer Google uygulamalarının stabilitesi amacıyla gapps paketini kendim hazırlıyorum. Paket içeriği: Core Gapps (Google Hizmetleri), Mesajlar, Duvar Kağıtları, Fotoğraflar, Drive, Klavye, Chrome, Gmail, Hesap Makinesi, Takvim, Haritalar, Ses Kaydedici, Kurulum Hizmeti ve Google Yedekleme Hizmetleri.
6. Rom ve Gapps paketini art arda kurduktan sonra telefonu başlatabilirsiniz.
7. Yüklemek isteyenler telefonu en az bir kere başlattıktan sonra root yükleyebilir.

Yeni romunuz hayırlı olsun.

HEDİYELER:

Root Dosya Yöneticisi
- Masaüstü Uygulaması (Pixel Launcher'in özelleştirilebilir sürümüdür)
Hocam bazi romlarin kurulumunu anlatan yazilarda veya videolarda firmware gerekir diyor veya vendor diye bir dosyayi kuruyor. Bunlar ne oluyor tam olarak?

Paylasmis oldugunuz bu blisrom icin bunlardan herhangi birine gerek var mi?

Eger varsa bu dosyalarin linkini ve nasil kuracağımızı size zahmet paylasirsaniz memnun olurum.

Su an sadece orangefox ve magisk yukledim (orangefox'un kalici olmasi icin magisk de yuklemek gerekiyormus diye okudum). Rom yukledikten sonra orangefox ile birlikte yukledigim icin tekrar magisk yuklememe gerek var mi? Veya magisk halihazirda yüklü vaziyette olduğu icin rom yüklerken bir olumsuzluk teşkil eder mi?

Şu an cihazımı miui 11 global stabil rom ile kullaniyorum ve bu blisromu kurmayi planlıyorum. Rom yükleme islerini de ilk defa deneyecegim o yuzden herhangi bir hata ile karsilasmamak icin öncesinde sorayim dedim.

Biraz fazla sordum farkındayım ama Rom yüklemeye de kafamda oturmayan kısımları hallettikten sonra başlayacağım. Paylaşım ve tavsiyeleriniz icin şimdiden teşekkürler.

yagamisan

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
yagami
Cihazım
Redmi k60
Meslek
Gizli Youtuber
Konular
3
Pil performansı diğer romlara göre nasıl?

Sahinnnnn

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
İngilice
Cihazım
Mi5
Konular
4
bu linkte mi 6 miui 12 için imza kampanyası basladı sizde imzalayınız

bariscan06

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
barışcan
Cihazım
mi 6
Konular
0
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Official Stable Blissrom v12.12 Android 10 For Xiaomi Mi 6 Sagit 20.12.2020

Çalışmayan bir özellik tespit edilemedi.

Bu romun Android 11' e göre avantajı stabil kararlı olmasıdır. Android 11 sürümleri hala beta test aşamasındadır. Aralarında pek bir farkın olmadığını sizde gözlemleyebilirsiniz.

Bliss ROM'lar, Android topluluğundan geniş özelleştirme seçenekleri kullanır. Bunun yanı sıra ekibi tarafından geliştirilen seçeneklerle birlikte gelir.

Bu romda yer alan ekstra özellikler:
Yüz tanıma, Miui Kamera, Tam Ekran Sistemde Gezinme Hareketleri, Audio Fx
Asop dialer ve kişiler uygulaması: Aramada tam ekran profil resmi. Otomatik arama kaydedici. Çağrı geçmişinden arama kayıtlarına ulaşabilme. 3 parmak ile ekran görüntüsü alabilme,
Bliss Rom Sistem Tema ve Özelleştirmeleri: Durum çubuğu, Kilit ekranı, Gezinme tuşları özelleştirme, Kısayol tuşları atama, Bildirim ışığı ve sesi özelleştirme, Maksimum şarj desteği seçeneği vb.

Öncelikle Full yedekleme almanız tavsiye edilir.

YÜKLEME
1. ÖNEMLİ: Bu romun yüklenmeden önce mutlaka TWRP Güncellemesi gerekmektedir. . Yedek
2. Her İhtimale Karşı Yedek Alınız.
3. Ful Wipe: Cache, Dalvik Cache, Data, System, Vendor bölümlerini temizleyin.
4. dosyayı indirerek yükleyiniz. Yedek Link
5. Kendi Hazırladığım paketini kurun. Farklı versiyon denemek size kalmış ancak BlissRom'daki (Dialer ve Kişiler) programların bozulmasını engellemek ayrıca diğer Google uygulamalarının stabilitesi amacıyla gapps paketini kendim hazırlıyorum. Paket içeriği: Core Gapps (Google Hizmetleri), Mesajlar, Duvar Kağıtları, Fotoğraflar, Drive, Klavye, Chrome, Gmail, Hesap Makinesi, Takvim, Haritalar, Ses Kaydedici, Kurulum Hizmeti ve Google Yedekleme Hizmetleri.
6. Rom ve Gapps paketini art arda kurduktan sonra telefonu başlatabilirsiniz.
7. Yüklemek isteyenler telefonu en az bir kere başlattıktan sonra root yükleyebilir.

Yeni romunuz hayırlı olsun.

HEDİYELER:

Root Dosya Yöneticisi
- Masaüstü Uygulaması (Pixel Launcher'in özelleştirilebilir sürümüdür)
elinize sağlık teşekkürler..

Tayfnergin1997

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Tayfun
Cihazım
Note 8
Konular
3
şuanda kurdum rom muhtesem miui eu rom vardı telefon kullanılmaz halde ıdı muhtesem oldu
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

sadece wifi problemi var

Son düzenleme:

cezzar58

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
MURAT
Cihazım
Mi 6
Konular
0
Aosp romlarda uygulama klonlama özelliği bulunuyor mu? Uygulama kolonlamak için harici bir yazılım kurmamız gerekecek mi?

hardnrocker

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bülent
Cihazım
Mi6 6-64
Konular
8
Bu romu yükleyip kullanan var mı? EU 11. 20.3.26 var şu an. 1 senedir kullanıyorum. Değiştirme zamanı geldi. Line ve bunu hiç kullanmadım. Hiç bulaşma eu dan devam et mi dersiniz? Çok sık rom değiştirmem. Miu 12 olarak hangisi var en kararlı?

Bawer21

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İnan
Cihazım
Poco F3
Konular
4
Bu romu yükleyip kullanan var mı? EU 11. 20.3.26 var şu an. 1 senedir kullanıyorum. Değiştirme zamanı geldi. Line ve bunu hiç kullanmadım. Hiç bulaşma eu dan devam et mi dersiniz? Çok sık rom değiştirmem. Miu 12 olarak hangisi var en kararlı?
RR os android 10 ya da Crdroid android 10 tavsiye ederim.

Üst Alt