Rom [OFFICIAL] Resurrection Remix OS 5.8.3 [7.1.2] [Nightly]

Chandler Muriel Bing

I'm hopeless and awkward and desperate for love.
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Abdullah
Cihazım
Çok Değişken
Meslek
Cep Teknik
Konular
27
Miui multiromdan daha iyi değil, 3.5 4 saat aldim ben mobil veri ve wifi kullandim oyun oynamadim.

MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Genel olarak facebook ve internete falan girdiniz herhalde eğer bu işlemlerle 4 saat aldıysanız normal sayılabilir bence ekran parlaklığı ve işi da önemli tabi....

Charliee

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Caglar
Cihazım
Xiaomi mi 5s
Konular
2
hocam çok sıkıntı oluyorsa deneyin ben kullanıyorum aşırı memnunum

Tesekkur ederim hocam cok lazim degil aslinda gece uyumalik biseyler izlerken rahat oluyordu roma gomulu olan calissaydi onu kullanirdim. :)

Chandler Muriel Bing

Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Abdullah
Cihazım
Çok Değişken
Meslek
Cep Teknik
Konular
27
Tesekkur ederim hocam cok lazim degil aslinda gece uyumalik biseyler izlerken rahat oluyordu roma gomulu olan calissaydi onu kullanirdim. :)

Hocam lazım değil demeyin gerçekten gece kullanımda aşırı fark ediyor kapattığını zaman gözlerim yoruluyor ve çok uzun süre kullanamıyorum cihazı

Charliee

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Caglar
Cihazım
Xiaomi mi 5s
Konular
2
Arkadaslar wa tweaks i kullanmayı becerebilen var midir?

Chandler Muriel Bing

Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Abdullah
Cihazım
Çok Değişken
Meslek
Cep Teknik
Konular
27
pazar gününe kadar dayanamayıp az önce yükledim bakalım UNOFFICIAL buildlerde yaşadığım sıkıntıları yaşayacak mıyım ? :D

ROM WiFi FIX ve GApps hepsini tek seferde kurdum ve herhangi bir sıkıntı olmadan cihaz açıldı kurulumu da yaptım bilginize...

kurulumda sadece kendi WiFi ağınızı görürseniz şaşırmayın bu yeni bir şey kurulum sırasında internet bağlantısını stabil tutmak için sadece sağlıklı ( en çok çeken vb ) ağlar gösterilir...

therock

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tolga
Cihazım
Mi Note 3
Konular
11
pazar gününe kadar dayanamayıp az önce yükledim bakalım UNOFFICIAL buildlerde yaşadığım sıkıntıları yaşayacak mıyım ? :D

ROM WiFi FIX ve GApps hepsini tek seferde kurdum ve herhangi bir sıkıntı olmadan cihaz açıldı kurulumu da yaptım bilginize...

kurulumda sadece kendi WiFi ağınızı görürseniz şaşırmayın bu yeni bir şey kurulum sırasında internet bağlantısını stabil tutmak için sadece sağlıklı ( en çok çeken vb ) ağlar gösterilir...
Hayirli olsun hocam biraz da sen dene görüşlerini paylas mutlaka :) bu arada pil ayarlarindan dengeliyi performansa aldim fakat daha cok kasmaya basladi anlam veremedim :))

Chandler Muriel Bing

Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Abdullah
Cihazım
Çok Değişken
Meslek
Cep Teknik
Konular
27
Hayirli olsun hocam biraz da sen dene görüşlerini paylas mutlaka :) bu arada pil ayarlarindan dengeliyi performansa aldim fakat daha cok kasmaya basladi anlam veremedim :))

Hocam pil ve performans olarak gayet iyi bir ROM ancak şöyle bir sıkıntım var GBoard da multitouch çalışmıyor yani klavye de yazı yazarken tek tek basıyorum harflere hızlı yazınca bazı harfleri algılamıyor sizde de böyle bir sıkıntı oldu mu hiç

Cery

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
Adım
Cahit
Cihazım
Mi5s
Meslek
Eczacı
Konular
13
1 gündür kullanıyorum parmak izi eu roma göre daha kötü. Bi de tarayıcı durduruldu hatası ciddi anlamda can sıkıyor. Web tabanlı oyun oynayan biri için çok kötü :)
Bi de miui görselliğine alıştıktan sonra çok yavan geldi.

therock

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tolga
Cihazım
Mi Note 3
Konular
11
Hocam pil ve performans olarak gayet iyi bir ROM ancak şöyle bir sıkıntım var GBoard da multitouch çalışmıyor yani klavye de yazı yazarken tek tek basıyorum harflere hızlı yazınca bazı harfleri algılamıyor sizde de böyle bir sıkıntı oldu mu hiç
Aynen öyle stabilitesi yok. Nedeni işlemciyi kısarak çalışması bu da dokunmatik hassasiyetini geciktiriyor. İlerleyen güncellemelerde bu stabiliteyi yakalamaları şart.

Üst Alt