Rom [OFFICIAL] Mi 8 Lite Pixel Experience [10.0] Rom

• Konbuyu başlatan CraweL
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 89
  • Görüntüleme 11K

Tuxs

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
ESR
Cihazım
Mi9 T Pro 6/128
Konular
2
Teşekkür ederim hocam.

Bu arada hocam size kafama takılan bir şeyi sormak istiyorum. Konudaki birkaç arkadaşımız 10 tabanlı bu sürümde görüşme sırasında sesin hoparlörden geldiğini belirtmişler ben kendi sitesinden platina için 9 tabanlı olan romu indirdim bu fw için paylaştığınız dosya standartmıdır yoksa 9 tabanlı sürümü yüklüyorsak 9 tabanlı fw dosyasını 10 tabanlı olanı yüklüyorsak 10 tabanlı fw dosyasını mı flashlamak zorundayız acaba ben Xda sitesine baktım oradaki fw sürümü şu şekilde "fw_platina_miui_MI8LiteGlobal_V10.3.2.0.PDTMIXM_617c09d4b9_9.0.zip" sanıyorum 9 tabanlı fw sürümü bu. Elimdeki 9 tabanlı Pixel Experience romunu kurmadan önce sanıyorum bunu flashlayacağım 9.0 olanı değilmi ?

CraweL

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Note 8 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
461
Bu arada hocam size kafama takılan bir şeyi sormak istiyorum. Konudaki birkaç arkadaşımız 10 tabanlı bu sürümde görüşme sırasında sesin hoparlörden geldiğini belirtmişler ben kendi sitesinden platina için 9 tabanlı olan romu indirdim bu fw için paylaştığınız dosya standartmıdır yoksa 9 tabanlı sürümü yüklüyorsak 9 tabanlı fw dosyasını 10 tabanlı olanı yüklüyorsak 10 tabanlı fw dosyasını mı flashlamak zorundayız acaba ben Xda sitesine baktım oradaki fw sürümü şu şekilde "fw_platina_miui_MI8LiteGlobal_V10.3.2.0.PDTMIXM_617c09d4b9_9.0.zip" sanıyorum 9 tabanlı fw sürümü bu. Elimdeki 9 tabanlı Pixel Experience romunu kurmadan önce sanıyorum bunu flashlayacağım 9.0 olanı değilmi ?
Bu konuyu inceleyebilirsiniz hocam. Gerekli dosyalar ve kurulum mevcut.

aselkom24

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mevlüt
Cihazım
Mi 9T
Meslek
Esnaf
Konular
19
Hocam hoparlör sorunu mevcut 9 tabanlı değil ben şuan 9 a geri döndüm hoparlör sorunundan dolayı şuan kurmanı tavsiye etmiyorum ama pixel expreince 9 da işimi çok rahat görüyor şuan

Mi 8 Lite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt