Rom [Official] Mi 8 Lite LineAgeOs 18.1 (Aosp)

Save_Mi

Snowflake
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Platina/Courbet
Konular
207
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Mi 8 Lite için LineAgeOs Rom Android 11

DEĞİŞİKLİKLER

İlk Resmi Sürüm

Cihazınızın BOOTLOADER kilidi AÇIK ve CUSTOM RECOVERY ( TWRP - ORANGEFOX - PİTCH BLACK) VS. YÜKLÜ OLMALIDIR.

KURULUM

Wipe >>>> Advanced Wipe bölümünden Cache , Dalvik/Cache, System ve Data seçeneklerini seçip sistemi temizleyin.

Ardından Wipe bölümüne geri dönün Format Data Seçeneğine (yes) yazıp Reboot >>>> Recovery seçiniz, Ardından Firmware yükleyin. Ardından Romu yükleyiniz, Son olarak Gapps yükleyiniz.

BİLGİLENDİRME

Yapacağınız işlemler şahsınıza aittir. Hatalı iş/işlemler sonucu oluşacak sorunlardan ŞAHSIM ve MIUI TÜRKİYE FORUMU sorumlu tutulamaz.

Kurulumda LOS Recovery Kullanmak isteyenler Resmi Recovery Dosyasını bağlantıdan edinerek kullanabilirler.

Save_Mi

Snowflake
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Platina/Courbet
Konular
207
Bugün test ettim, uyumlu gapps bulmak zor ancak rom sorunsuz, özelleştirme menüsü ingilizce kalmış, rom aşırı sade olduğu için çok akıcı.

deneme123456

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
adım
Cihazım
platina
Konular
4
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Mi 8 Lite için LineAgeOs Rom Android 11

DEĞİŞİKLİKLER

İlk Resmi Sürüm

Cihazınızın BOOTLOADER kilidi AÇIK ve CUSTOM RECOVERY ( TWRP - ORANGEFOX - PİTCH BLACK) VS. YÜKLÜ OLMALIDIR.

KURULUM

Wipe >>>> Advanced Wipe bölümünden Cache , Dalvik/Cache, System ve Data seçeneklerini seçip sistemi temizleyin.

Ardından Wipe bölümüne geri dönün Format Data Seçeneğine (yes) yazıp Reboot >>>> Recovery seçiniz, Ardından Firmware yükleyin. Ardından Romu yükleyiniz, Son olarak Gapps yükleyiniz.

BİLGİLENDİRME

Yapacağınız işlemler şahsınıza aittir. Hatalı iş/işlemler sonucu oluşacak sorunlardan ŞAHSIM ve MIUI TÜRKİYE FORUMU sorumlu tutulamaz.

Kurulumda LOS Recovery Kullanmak isteyenler Resmi Recovery Dosyasını bağlantıdan edinerek kullanabilirler.

yüz tanıma niye yok bunda acaba? ekleyebiliyor muyuz bir şekilde?

Üst Alt