MIUI 13 [Official] Mi 11 Lite (Courbet) MMX 3X.22.0 Miui 13 V13.0.7.0 SKQMIXM

Save_Mi

Snowflake
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Platina/Courbet
Konular
207
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Mi 11 Lite (Courbet) için MiuiMix Rom

Cihazınızın BOOTLOADER kilidi AÇIK ve CUSTOM RECOVERY ( TWRP - ORANGEFOX - PİTCH BLACK) VS. YÜKLÜ OLMALIDIR.

KURULUM

Bağlantıda paylaşılan fastboot rom dosyasını 7zip/winzip/winrar gibi araçlar yardımıyla klasöre çıkarınız.
Cihazınızı fastboot moduna alın ve pc bağlantısını gerçekleştirin.

Ayıkladığınız klasör içerisinde sizi windows_fastboot_first_install_with_data_format adında bir bat dosyası karşılayacak, dosyaya çift tıklayarak işlemi başlatın ve işlemin tamamlanmasını bekleyin, işlem tamamlandığında cihaz sizi kurulum ekranında karşılayacaktır.
windows_fastboot_update_rom seçerek Güncelleme de yapabilirsiniz ancak sürüm farkından dolayı çok fazla hata ile karşılaşırsınız.

BİLGİLENDİRME

İşlem sonrasında tüm verileriniz silinir, öncesinde yedek alabilirsiniz.

Yapacağınız işlemler şahsınıza aittir. Hatalı iş/işlemler sonucu oluşacak sorunlardan ŞAHSIM ve MIUI TÜRKİYE FORUMU sorumlu tutulamaz.

Farox

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Farox
Cihazım
Ka-Fa 1500
Konular
4
Rom nasıl akıcılık ve pil konusunda tecrübe edebildiniz mi

Farox

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Farox
Cihazım
Ka-Fa 1500
Konular
4
Merhaba, Save_Mi mmx rom kurdum ama banka uygulamalarında cihazda root erişimi vardır uyarısı veriyor twrp yok magisk olmuyor malum en son sorun yaşayan yok yazanlar olmuştu root sorununu nasıl çözeriz

selametle

Save_Mi

Snowflake
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Platina/Courbet
Konular
207
Merhaba, Save_Mi mmx rom kurdum ama banka uygulamalarında cihazda root erişimi vardır uyarısı veriyor twrp yok magisk olmuyor malum en son sorun yaşayan yok yazanlar olmuştu root sorununu nasıl çözeriz

selametle
Merhaba hocam, cihaza magisk 23 yükleyip magisk hide kullanarak banka uygulamalarının root sorununu çözebilirsiniz. Sorunsuz olması için banka uygulamalarını seçip gizledikten sonra cihaza ekte verdiğim modülleri yükleyin sonrasında google play hizmetleri ve play store uygulamasının tüm verilerini temizleyin. Cihazı yeniden başlatın,sorun çözülecektir.

Ekli dosyalar

• riru-v26.1.4.r524.125daf3f89-release.zip
    164,8 KB · Görüntüleme: 3
  • safetynet-fix-v2.1.1.zip
    26,9 KB · Görüntüleme: 3

artyom25

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Bilal
Cihazım
Mi5
Konular
0
Merhaba hocam, cihaza magisk 23 yükleyip magisk hide kullanarak banka uygulamalarının root sorununu çözebilirsiniz. Sorunsuz olması için banka uygulamalarını seçip gizledikten sonra cihaza ekte verdiğim modülleri yükleyin sonrasında google play hizmetleri ve play store uygulamasının tüm verilerini temizleyin. Cihazı yeniden başlatın,sorun çözülecektir.
Hocam benim telefonumda 12.5.6 (RKQMIXM) romu yüklü ve telefon rootlu. Bu işlemleri uygularsam bende de başarılı olur mu? Bu arada magisk 23'ün direkt apk'sını indirip mi kuracağım ve vermiş olduğunuz 2 adet modül nasıl yüklenecek telefona?

Save_Mi

Snowflake
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Platina/Courbet
Konular
207
Hocam benim telefonumda 12.5.6 (RKQMIXM) romu yüklü ve telefon rootlu. Bu işlemleri uygularsam bende de başarılı olur mu? Bu arada magisk 23'ün direkt apk'sını indirip mi kuracağım ve vermiş olduğunuz 2 adet modül nasıl yüklenecek telefona?
Cihaz rootlu ise magisk yüklüdür cihazda, magisk üzerinden modülleri gösterip yükleyebilirsiniz.

artyom25

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Bilal
Cihazım
Mi5
Konular
0
Cihaz rootlu ise magisk yüklüdür cihazda, magisk üzerinden modülleri gösterip yükleyebilirsiniz.
Aynen hocam kontrol ettim magisk yüklü. Yalnız magisk programına tıklayınca uygulama açılacak gibi olup hemen kapanıyor. bir de magisk uygulama sürümü 1.0 görünüyor. Magiskin farklı sürümlerine ait apk indirdim de onları kurmadı. Hocam benim telefona temiz bir kurulum yapmam gerekiyor sanırım. Çünkü dün fark ettim de kamera AI modu açıkken deklanşöre bastığımda fotoğraf çekmiyor ve kamera uygulaması donuyor. Telefonu yeniden başlatıp AI kapatınca düzeliyor . Kamera uygulamasının verilerini temizledim, farklı farklı kamera uygulamaları kurdum ama sonuç aynı maalesef.

Üst Alt