Rom [Official] LineageOS 16.0 for Mi 8 (Dipper)

• Konbuyu başlatan Kadima
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 24
  • Görüntüleme 4K

Kadima

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet
Cihazım
Xiaomi Mi 8
Meslek
Mekatronik Müh.
Konular
11
Hocam ekran görüntüsü derken şipşak ekran yakala paylaşmayı kastetmiyorum heralde.
Şarjı fulleyip %10a düşünce kullanım oranlarını paylaşmaktan bahsediyoruz ve bunun için bir gün geçmesi gerekmez mi?!
Bir de yapılmasıngereken ayarları uzun uzun anlattım
Twkrar uzun uzun yazmaya gerek yok demek istemiştim
Açıklayıcı oldu sanırım
Global Kararlı 10.3.3 sürümünü yükledim ve bahsettiğiniz ayarları yaptım. Twrp ya da root da yüklemedim. Telefon 3310'un dokunmatik versiyonlu haline dönüştü sanki :D
Siz root yaptınız mı?
Ama helal olsun üşenmeden o kadar ayarı yazmışsınız. Benim onları yapmam bir saat sürdü :)
Telefonun bu hali hiç hoşuma gitmedi. 5-6 saat ekran süresi olsun ama normal kullandığım gibi olsun :)
Bakalım yine de 1-2 defa böyle test edeceğim.
Paylaştığınız bilgiler için de teşekkürler. Çoğu kişiye yardımcı olacak bilgiler olmuş.

Erdem388

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erdem
Cihazım
Mi 8
Konular
5
Twrp ile kuruluyor mu flaslanıyor mu bu. Adb fasbot vs kodlar yazınca kafam karıştı.. Konunun altına kurulum talimatını Türkçe olarak eklermisiniz?

Karapapak

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sefa
Cihazım
Mi 12T Pro
Konular
3
Usta konu üzerinden çok sular geçmiş ama ne oldu, ayarlardan sonra bir yükselme var mı
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Global Kararlı 10.3.3 sürümünü yükledim ve bahsettiğiniz ayarları yaptım. Twrp ya da root da yüklemedim. Telefon 3310'un dokunmatik versiyonlu haline dönüştü sanki :D
Siz root yaptınız mı?
Ama helal olsun üşenmeden o kadar ayarı yazmışsınız. Benim onları yapmam bir saat sürdü :)
Telefonun bu hali hiç hoşuma gitmedi. 5-6 saat ekran süresi olsun ama normal kullandığım gibi olsun :)
Bakalım yine de 1-2 defa böyle test edeceğim.
Paylaştığınız bilgiler için de teşekkürler. Çoğu kişiye yardımcı olacak bilgiler olmuş.

Kadima

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet
Cihazım
Xiaomi Mi 8
Meslek
Mekatronik Müh.
Konular
11
Usta konu üzerinden çok sular geçmiş ama ne oldu, ayarlardan sonra bir yükselme var mı
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:
Gözle görülür pek fark yok hocam. Eğer cihazı sürekli kullanıyorsanız ekran süreniz daha fazla oluyor. Mesela internette sörf yapsanız ya da video izleseniz şarjınız en az 8 saat gider. Haliyle 8 saat ekran süresi alırsınız ama uzun kullanımda (1-2 gün) bu süreleri almak çok zor.
Ben şu an MiRoom kullanıyorum ve ortalama 6 saat ekran süresi veriyor. Akşam eve gidince şarjım %40 larda oluyor. 1 saat şarja takıyorum hemen doluyor. Bu şekilde kullanmaya devam ediyorum :)

MamiMustiSaydam1903

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M.Mustafa
Cihazım
Poco F5 Pro, MI
Meslek
Grafiker
Konular
24
Twrp den kuruluyor değil mi. Biraz cahile anlatır gibi anlatabilecek arkadaş lazım.

Üst Alt