Rom [Official] Havoc 4.6 Rom Android 11 Mi 9T Pro / K20 Pro

• Konbuyu başlatan Lim0n
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 62
  • Görüntüleme 5K

Lim0n

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Limon
Cihazım
Poco X6 Pro
Konular
119
Merhabalar.
-Rom görselleri paylaşmışsınız orada bazı seçenekler İngilizce şekilde bu rom ya da diğer AOSP romlar tam anlamıyla Türkçeleşmiş değiller mi?
-Bu rom ya da diğer AOSP romlarda MIUI'daki gibi hızlı erişim tuşu gibi bir tuş bulunmakta mı?
Birkaç şey harici her şey Türkçe hocam.
Romdan roma değişiyor türkçeleştirme.
Hızlı erişim tuşu kullanmadığım için pek dikkatimi çekmedi o yüzden kesin bir şey söyleyemeyeceğim.

rasitkasimoglu

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
raşit
Cihazım
xiaomi redmi 7
Konular
4
Mrb arkadaşlar bu room u tavsiye edersiniz mıuı beta kullanıyorum cihazım mi 9nt pro .değişik donanımlı volte wovifi etkin el hareketi ile ekran görüntüsü alma başlıca isteğim .rica etsem artı eksi

b3k1rr

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
bekir
Cihazım
Mi 9t pro mi 6
Konular
5
Mrb arkadaşlar bu room u tavsiye edersiniz mıuı beta kullanıyorum cihazım mi 9nt pro .değişik donanımlı volte wovifi etkin el hareketi ile ekran görüntüsü alma başlıca isteğim .rica etsem artı eksi
Usta sen bilis rom kur volte ve vo wifisi bukadar kararlı çalışan başka rom görmedim bol özelleştirme pili gayet başarılı

rasitkasimoglu

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
raşit
Cihazım
xiaomi redmi 7
Konular
4
İlginize tşk.bişis roomda parmakla ekran görüntüsü alma var mı

b3k1rr

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
bekir
Cihazım
Mi 9t pro mi 6
Konular
5

süvari2019

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaya
Cihazım
Mi 9t pro
Konular
5
rasitkasimoglu, bu saydığınız özellikler hemen tüm aosp rom larda mevcut. Bazı arkadaşlar sorun yaşadığını bildirmişti ancak ben şimdiye kadar denediğim hiçbir romda volte/vowifi problemi yaşamadım.

Android 11 romlarindan minimalist ancak kararlılık ve sarj süresi bakımından (bence) rakipsiz arrow OS deneyebilirsiniz. Bol özelleştirme içeren diğer seçeneklerden onerebilecegim Crdroid ve havoc 4.2 deneyebilirsiniz.

Android 10 için Bliss ve havoc 3.9 tercih edebilirsiniz.
Not:kişisel olarak vanillia varyantlari i tercih ettiğimden vanillia varyantini olmayan romlari yazmadım.

Ekli dosyalar

• Screenshot_20210331-075933_Gelişmiş_ayarlar.png
    Screenshot_20210331-075933_Gelişmiş_ayarlar.png
    104,5 KB · Görüntüleme: 17
Son düzenleme:

rasitkasimoglu

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
raşit
Cihazım
xiaomi redmi 7
Konular
4
Tşk.ilginize madem başladık bu vanillia varyanları ne farkı ilavesi ne niye tercih ediliyor rica etsem.haftalık güncelleme alan var mı eu miuı betayı aratmayacak room arıyorum aslında tşk.

süvari2019

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaya
Cihazım
Mi 9t pro
Konular
5
rasitkasimoglu, vanillia varyanti olan romlar google servislerinden ayristirilmis versiyonlardir.siz ayrıca yayınlanan dilediğiniz GApps (google servislerine erişim için) pakedini yüklersiniz. Bu ne sağlar derseniz kullanmadığınız ancak birsuru bilgi/veri toplayıp şarj harcayan uygulamanın telefonunuzda olmaması anlamına geliyor.

Bir önceki mesajımda tavsiye ettiğim romlari deneyerek gözünüze hoş gelen ve kişiselleştirme ihtiyaçlarınıza uygun olanı ancak kendiniz belirleyebilirsiniz. Yazdıklarım stabilite ve şarj açısından sizi üzmeyecek versiyonlardir. Kısacası en iyi rom yoktur, size en iyi gelen rom vardır. Örneğin bence en stabil ve şarj süresi en uzun giden arrow OS olmasına rağmen şuan crdroid a11 kullanıyorum.

Not: polemik yaratmamasi adına tekrar etmekte fayda görüyorum, önerdiğim romlar benim denediğim ve kişisel olarak başarılı bulduklarımdır. Yazdıklarım dışında oldukça başarılı olan ve birçok kişi tarafından severek kullanılan romlar mevcuttur.

Lim0n

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Limon
Cihazım
Poco X6 Pro
Konular
119
Linkler güncellenmiştir.. [ Havoc 4.4 2021-04-20 ]