Yardım Ön cam çatladı

aRiSe

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
Mi Max 2
Konular
7
Merhaba değerli Mi Max 2 kullanıcıları,

Malumunuz cihaz büyük buda ekranı daha kırılabilir kılmakta. Her ne kadar kırılmaz cam takmış olsamda!!! Benimde ön cam çatladı değişmesi gerekiyor. Dokunmatikte vs herhangi bir sorun yok. Komple ekran mı değişecek yoksa ön cam değişse yeterli oluyor mu. Piyasada panelli ekranlar var 200TL ye falan satılıyor bu konuda ne düşünüyorsunuz. Bu konuda bilgilerinizi almak istiyorum.

Delta Garantili cihazım servise sorduğumda komple ekran değişimi 325 TL dediler. Fiyat biraz fazla gibi geldi bana.

Delta servis hakkında da çok şikayet var. Güvendiğiniz bir yer varmıdır acaba bu konuda tecrübesi olan varsa bir yol gösterirse memnun olurum. Şimdilik böyle idare edeceğim.

Son düzenleme:

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283

Malumunuz cihaz büyük buda ekranı daha kırılabilir kılmakta. Her ne kadar kırılmaz cam takmış olsamda!!! Benimde ön cam çatladı değişmesi gerekiyor. Dokunmatikte vs herhangi bir sorun yok. Komple ekran mı değişecek yoksa ön cam değişse yeterli oluyor mu. Piyasada panelli ekranlar var 200TL ye falan satılıyor bu konuda ne düşünüyorsunuz. Bu konuda bilgilerinizi almak istiyorum.

Delta Garantili cihazım servise sorduğumda ön cam değişimi 325 TL dediler. Şok oldum tabi ki altı üstü ön cam. Bu konuda tecrübesi olan varsa bir yol gösterirse memnun olurum.
Geçmiş olsun hocam, maalesef bu konuda hiç bir bilgim ve tecrübem yok, umarım bilen arkadaşlar size yol gösterici olurlar

Gesendet von meinem Mi Max 2 mit Tapatalk

Oyla:

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Geçmiş olsun hocam. Dışarıdan alınan ekranların kalitesi son derece önemli. Çok kaliteli olanlar da var, kalitesiz olanlar da. 200TL'den başlıyorsa muhtemelen bu ekranlar düşük kalitede olanlardır. A+ kalite olanların fiyatları daha yüksek olmalı. Sadece camı değiştirmeniz çok zor, ekran olarak değişecektir. Eğer tecrübeli değilseniz bir uzmana yaptırmanızı tavsiye ederim. Bildiğim kadarıyla delta servis ekran değişimi sonrasında cihazı garanti dışına çıkartmıyor ve kullandığı ekranlar da oldukça kaliteli. Kaliteli ekranı ekranı 250-260 civarına aldığınızı var sayarsak, 40-50 değişim için işçilik ücreti verseniz delta ile arada kalan 20-30 liralık fark bana çok görünmedi. Hem yapılan iş garantili olacak, hem de cihaz garantisi devam edecek.

Oyla:

enjoy_mi

Ya Sabur....
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yiğit Ali
Cihazım
Mi 8 SE
Meslek
Memur
Konular
13

Delta Garantili cihazım servise sorduğumda komple ekran değişimi 325 TL dediler. Fiyat biraz fazla gibi geldi bana.

Delta servis hakkında da çok şikayet var. Güvendiğiniz bir yer varmıdır acaba bu konuda tecrübesi olan varsa bir yol gösterirse memnun olurum. Şimdilik böyle idare edeceğim.
geçmiş olsun hocam yardımcı olabilirim.. saygılar

MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

aRiSe

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
Mi Max 2
Konular
7
Geçmiş olsun hocam. Dışarıdan alınan ekranların kalitesi son derece önemli. Çok kaliteli olanlar da var, kalitesiz olanlar da. 200TL'den başlıyorsa muhtemelen bu ekranlar düşük kalitede olanlardır. A+ kalite olanların fiyatları daha yüksek olmalı. Sadece camı değiştirmeniz çok zor, ekran olarak değişecektir. Eğer tecrübeli değilseniz bir uzmana yaptırmanızı tavsiye ederim. Bildiğim kadarıyla delta servis ekran değişimi sonrasında cihazı garanti dışına çıkartmıyor ve kullandığı ekranlar da oldukça kaliteli. Kaliteli ekranı ekranı 250-260 civarına aldığınızı var sayarsak, 40-50 değişim için işçilik ücreti verseniz delta ile arada kalan 20-30 liralık fark bana çok görünmedi. Hem yapılan iş garantili olacak, hem de cihaz garantisi devam edecek.

Teşekkür ederim üstad, yalnız işçilik açısından şüphelerim mevcut.

geçmiş olsun hocam yardımcı olabilirim.. saygılar

Sağolun teşekkür ederim ilginiz için.

Oyla:

enjoy_mi

Ya Sabur....
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yiğit Ali
Cihazım
Mi 8 SE
Meslek
Memur
Konular
13
eyvallah hocam saygi duyarım..sadece ekran satışımızda var isterseniz..
Teşekkür ederim üstad, yalnız işçilik açısından şüphelerim mevcut.

Sağolun teşekkür ederim ilginiz için.

Oyla:

Canerin.jurnali

Son fırtına bükücü
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Caner
Cihazım
Xiaomi max 2
Meslek
3. Kaptan
Konular
9
Dostum geçmiş olsun YouTube bı kaç video var orda yapılan işin kalitesinden servis ile iletişime geçebilirsin. Video daki servisin işçiliği hoşuma gitti.
Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

Oyla:
Üst Alt