Yardım OEM Kilidi zaten açık

VHOLDY

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Efe
Cihazım
Xiaomi
Konular
3
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
MIUI GLOBAL | 13.0.11
Telefon Modeli
Redmi Note 11 Pro
Bootloader Kilidi
Açık
Tekrardan merhaba. Redmi Note 11 Pro Yazılımsal İmei İle kayıt edilmiş telefon kullanmaktayım bir önceki formda orangefox kurmak istemiştim ama cihaz hata verdi hata oem kilidi açın diye ama geliştirici seçeneklerinde oem kilidi zaten açık diyor ama buton kapalı sorun nedir?
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

birGaripYolcu

Düşündüğün gibi yaşarsın.
Premium Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erdal
Cihazım
Xiaomi
Meslek
Mak.Tekn.
Konular
20
hayır hocam tr garantili. ime ve direnç işlemi yok.kaç yıldır kullanıyorum ilk defa kendi kendi kapandığını farkettim.
sweetin_in_global_images_V14.0.1.0.TKFINXM bunu mi flash ile yükledikten sonra farkettim kapandığını
Sweet yerine sweetin yüklemişim sanırım sorun bundan kaynaklı oldu. sweet fastboot rom yüklersem açılırmı diye düşündüm bilemedim

Oyla:

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Ayın En Aktif Üyesi
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
8
hayır hocam tr garantili. ime ve direnç işlemi yok.kaç yıldır kullanıyorum ilk defa kendi kendi kapandığını farkettim.
sweetin_in_global_images_V14.0.1.0.TKFINXM bunu mi flash ile yükledikten sonra farkettim kapandığını
Sweet yerine sweetin yüklemişim sanırım sorun bundan kaynaklı oldu. sweet fastboot rom yüklersem açılırmı diye düşündüm bilemedim
kendi kendine kapanmaz rom yüklerken clean all seçmemişsinizdir. Kilit kapalı rom yükleyemezsiniz. 2 seçenek var;
1- yetkili hesap ile sweet romu yüklenmesi.
2- mi hesabının serverdan açılması. (ücreti yüksek bir işlemdir)

Oyla:
Üst Alt