Çözüldü Nvram Warning Err x0x10 note8 pro

• Konbuyu başlatan zetec
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 18
  • Görüntüleme 4K

silindi20943

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yasin
Cihazım
Redmi Note 8Pro
Konular
55
Kolay gelsin.
Fastbootdan andoid 10u temiz kursak gider mi acaba endonezyanınki çıkmamış ama daha.
az önce kurdum denedim bendede nvram hatası verdi evet :D bakalım sebebi çözemedim henüz birde eu da deneyeyim sonra imei atıp geri dönücem :D
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Kolay gelsin.
Fastbootdan andoid 10u temiz kursak gider mi acaba endonezyanınki çıkmamış ama daha.
az önce fast boottan tekrar 9 kurdum denedim nv ram gitti imei atmaya gerek kalmadan bakalım birde aynı işlemi avrupa sürümünde deneyecegim eğer yine aynı hatayı verirse ben android 9 la devam ederim :D

Son düzenleme:

zetec

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
melih
Cihazım
redmi note 8 pr
Konular
2
az önce kurdum denedim bendede nvram hatası verdi evet :D bakalım sebebi çözemedim henüz birde eu da deneyeyim sonra imei atıp geri dönücem :D
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

az önce fast boottan tekrar 9 kurdum denedim nv ram gitti imei atmaya gerek kalmadan bakalım birde aynı işlemi avrupa sürümünde deneyecegim eğer yine aynı hatayı verirse ben android 9 la devam ederim :D
Sağolun valla. Repairli cihazlar android 10u otadanda fastbootdanda alsa nvram hatası veriyor o zaman sayenizde tasdiklemiş olduk.
Ben kalacam gibi böyle nvramlı :D gittiği yere kadar gitsin belki ilerde 2 hatta repair olur o zaman hallederiz

silindi20943

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yasin
Cihazım
Redmi Note 8Pro
Konular
55
Sağolun valla. Repairli cihazlar android 10u otadanda fastbootdanda alsa nvram hatası veriyor o zaman sayenizde tasdiklemiş olduk.
Ben kalacam gibi böyle nvramlı :D gittiği yere kadar gitsin belki ilerde 2 hatta repair olur o zaman hallederiz
anlamadıgım nokta neden yapıyor bunu 10 un fastboot dosyası cıksa da öyle denesek birde bu olay canımı sıkar benim :D

silindi20943

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yasin
Cihazım
Redmi Note 8Pro
Konular
55
Eng romu 9
9a yazıp 9lu sistem çalıştırınca olmuyor galiba:D
valla baya bir araştırdım çözemedim ben durumu mac adresi değiştiği için oluyor sanırım her baglantıda. En iyisi geri bildirim yapıp hata rapor etmek ben dün bildirdim bir iki defa ekran goruntusu alıp bildirirseniz en azından ilerleyen güncellemelerde inşallah sizde rapor edin

silindi20943

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yasin
Cihazım
Redmi Note 8Pro
Konular
55
Arkadaşlar sorunu çözdüm orijinal İMEİ dosyasındaki mac adreslerini alıp sisteme yazınca rotsuz şekilde sorun çözüldü mac adresi de sabitlendi dileyen olursa bir rehber oluşturabilirim

grophin

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yusuf
Cihazım
Mi 8 se
Konular
2
Arkadaşlar sorunu çözdüm orijinal İMEİ dosyasındaki mac adreslerini alıp sisteme yazınca rotsuz şekilde sorun çözüldü mac adresi de sabitlendi dileyen olursa bir rehber oluşturabilirim
Hocam nasil yaptin anlatirmisin bizde bilelim ya mahvetti o sorun bizleride

Diagnomed

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Emrah
Cihazım
Redmi note 8 pr
Konular
8
Çok iyi olur hocam

muhammed540

...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Samsung s20 FE
Konular