Çözüldü Nvram Warning Err x0x10 note8 pro

• Konbuyu başlatan zetec
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 18
  • Görüntüleme 4K

zetec

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
melih
Cihazım
redmi note 8 pr
Konular
2
Merhabalar, cihazımı buradan endonezya romuna geçirdim ve otadan gelen android 10u yükledim. Bu sabah telefona hard reset attıktan sonra kurulum yaparken wifide nvram warning hatası olduğunu gördüm wifi, hat çalışıyor imei duruyor ama nvram warning var wifi ekranında böyle bir şeyle karşılaşan çözen varsa yardımlarını bekliyorum. Teşekkürler

seco.can.can

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SercanSubaşı
Cihazım
Mi Note 10 PRO
Konular
16
imei atılmış cihaz mı kullanıyorsunuz ?

seco.can.can

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SercanSubaşı
Cihazım
Mi Note 10 PRO
Konular
16
şimdilik buna bi çözüm bende bulamadım hocam ama mtk işlemci kullanan cihazlarda bu sıkıntı çıkıyor imei atılırken eski model xiaomilerde de görüldüğünü biliyorum ve android Q gelince çıkıyor 9 da benimde yoktu bu durum

zetec

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
melih
Cihazım
redmi note 8 pr
Konular
2
şimdilik buna bi çözüm bende bulamadım hocam ama mtk işlemci kullanan cihazlarda bu sıkıntı çıkıyor imei atılırken eski model xiaomilerde de görüldüğünü biliyorum ve android Q gelince çıkıyor 9 da benimde yoktu bu durum
Teşekkürler. Böyle kullanmanın bir negatif yönü var mı sizce. Etkisi ne diye araştırıyorumda bir şeye ulaşamadım. Cihazın bağlantısındada bir sorun farklılık yok.

seco.can.can

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SercanSubaşı
Cihazım
Mi Note 10 PRO
Konular
16
Teşekkürler. Böyle kullanmanın bir negatif yönü var mı sizce. Etkisi ne diye araştırıyorumda bir şeye ulaşamadım. Cihazın bağlantısındada bir sorun farklılık yok.
içiniz rahat olsun hocam sıkıntı çıkaracak bir şey değil sadece tamir vs gibi konularda kullanılan yöntemler yeni ileri ki zamanlarda çözülür diye umut ediyorum bende

silindi20943

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yasin
Cihazım
Redmi Note 8Pro
Konular
55
Merhabalar, cihazımı buradan endonezya romuna geçirdim ve otadan gelen android 10u yükledim. Bu sabah telefona hard reset attıktan sonra kurulum yaparken wifide nvram warning hatası olduğunu gördüm wifi, hat çalışıyor imei duruyor ama nvram warning var wifi ekranında böyle bir şeyle karşılaşan çözen varsa yardımlarını bekliyorum. Teşekkürler
Cihazı sifirlarken tuş kombinasyonuylami sifirladiniz yoksa ayarlardan mi

silindi20943

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yasin
Cihazım
Redmi Note 8Pro
Konular
55
Recoveryden tuş kombinasyonuyla
Deneyeyim bir bende şimdi bakalım ben bir kere ayarlardan sıfırladım android 9 da aynı hatayı aldım çözüm için orijinal imeisini atıp tekrar. IMEI attım düzeldi

zetec

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
melih
Cihazım
redmi note 8 pr
Konular
2
Deneyeyim bir bende şimdi bakalım ben bir kere ayarlardan sıfırladım android 9 da aynı hatayı aldım çözüm için orijinal imeisini atıp tekrar. IMEI attım düzeldi
Kolay gelsin.
Fastbootdan andoid 10u temiz kursak gider mi acaba endonezyanınki çıkmamış ama daha.

Üst Alt