Rom NusantaraProject v5.2 Tabo - OFFICIAL | Android 13 Redmi Note 10 Pro (Global)

UnmoveD

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Nazar
Cihazım
Redmi Note 8 Pr
Konular
15
Nusantara Project v5.2 Tabo - OFFICIAL | Android 13.
Updated: 1/12/'22

• Sürüm : 5.2
  • Kod adı : Toba
  • Güncelleme : 1 Aralık 2022
    Maintainer: BayerischeMotorenWerke
  • Versiyon v5.2 Toba
  • İlk A13 derleme sürümü
  • Android Kasım 2022 Güvenlik güncellemesi
  • Kamera Açıklığı Eklendi
  • OEM hızlı şarj eklendi
  • Tek elle kullanım modu eklendi
  • Tatlı Parçalar Eklendi
  • Pürüzsüz Görüntü Eklendi
  • SigmaKernel Çekirdeği v4.14.300 kararlı sürümüne aktardı
  • Not: Romu düzgün kurmanız için Kewl Twrp önerilmiştir.
1. Cihazınız için uygun flashable ZIP'i indirin
2. Kurtarma için Yeniden Başlatın
3. Verileri/Önbelleği/Sistemi Sil
4. Verileri Biçimlendirin (İsteğe Bağlı)
5. ROM'u Flash'a
6. Sistemi Yeniden Başlatın
7. Yeniden Başlat Kurtarma (Opsiyonel)
8. Flash Magisk (Opsiyonel)
9. Sistemi Yeniden Başlatın

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Son düzenleme:

seksek16

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
serkan
Cihazım
mi9t
Konular
5
elinize sağlık teşekkürler

Lucas.Rintaro

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Lucas
Cihazım
Redmi Note 10 P
Konular
16
MIUI kamera olsa tadından yenmez :)

sparceal

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Sparceal
Cihazım
Note 10 Pro
Konular
4
Allah rızası için indirmeyi başarabilmiş bir insan şu sürümü doğru düzgün bir yere upload edip paylaşabilir mi? İndirmeye çalışıyorum fakat pling tam bir kanser. Sürekli dosyayı indirirken 328. MB'a gelince yasak-başarısız hatası veriyor ve sürdür diyince direkt iptal ediyor ve başarısız diyor. Chrome ve edge hatta firefoxta bile sorun aynı. antivirüs zaten yok ve windowsun kendi yazılımını bile kapattım, DNS değiştirdim vpn bile kurdum ama hep aynı boyuta ulaşınca hata veriyor. gizli sekme vs. hiç biri işe yaramıyor. Download managerlar falan da hiç bir işe yaramıyor. Resmen dosyaya erişim engelli gibi bir şey.

Telefon üzerinden mobil veri ile denedim onda da aynı hata ile karşılaştım. Siz indirirken hiç bir hata ile karşılaşmadınız mı? Tek sorun yaşayan bir tek ben miyim?

UnmoveD

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Nazar
Cihazım
Redmi Note 8 Pr
Konular
15
Allah rızası için indirmeyi başarabilmiş bir insan şu sürümü doğru düzgün bir yere upload edip paylaşabilir mi? İndirmeye çalışıyorum fakat pling tam bir kanser. Sürekli dosyayı indirirken 328. MB'a gelince yasak-başarısız hatası veriyor ve sürdür diyince direkt iptal ediyor ve başarısız diyor. Chrome ve edge hatta firefoxta bile sorun aynı. antivirüs zaten yok ve windowsun kendi yazılımını bile kapattım, DNS değiştirdim vpn bile kurdum ama hep aynı boyuta ulaşınca hata veriyor. gizli sekme vs. hiç biri işe yaramıyor. Download managerlar falan da hiç bir işe yaramıyor. Resmen dosyaya erişim engelli gibi bir şey.

Telefon üzerinden mobil veri ile denedim onda da aynı hata ile karşılaştım. Siz indirirken hiç bir hata ile karşılaşmadınız mı? Tek sorun yaşayan bir tek ben miyim?
Sorun dogru aynen telegramdan rom sahibinden almistim upload edip linki izin alip eklerim buraya veya pm atip telegramdan istiyene yollarim

Son düzenleme:

sparceal

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Sparceal
Cihazım
Note 10 Pro
Konular
4
Sorun dogru aynen telegramdan rom sahibinden almistim upload edip linki izin alip eklerim buraya veya pm atip telegramdan istiyene yollarim
Olayın çözümünü buldum fakat sadece mobil üzerinde çalışıyor. FDM uygulamasını indirip kendi içindeki tarayıcı üzerinden sitesine gidiyorsunuz. İndirmeyi başlatıyorsunuz. İndirme her hata verdiğinde bir kere geri yapıp aynı indirdiğiniz linke bir daha tıklıyorsunuz. Program bu indirme zaten var hatası veriyor skip diyip geçtiğinizde indirme kaldığınız yerden devam ediyor. Fakat 4-5 kere tekrarlamanız lazım. Her 200-300 MB dosya indirdiğinizde kesiliyor indirme.

Ayrıca neden bu saçma sapan platformu kullanıyorlar ki? Bir google hesabı açıp drive mı kullanamıyorlar? Bir sürü geliştirici android file host veyahut sourceforge kullanıyor. Onu geç, bir sürü alternatif var.

Bizim gibi uğraşmak istemeyen, normal kullanıcıyı çok kolayca kaçırır bu haraketleri.

UnmoveD

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Nazar
Cihazım
Redmi Note 8 Pr
Konular
15
Olayın çözümünü buldum fakat sadece mobil üzerinde çalışıyor. FDM uygulamasını indirip kendi içindeki tarayıcı üzerinden sitesine gidiyorsunuz. İndirmeyi başlatıyorsunuz. İndirme her hata verdiğinde bir kere geri yapıp aynı indirdiğiniz linke bir daha tıklıyorsunuz. Program bu indirme zaten var hatası veriyor skip diyip geçtiğinizde indirme kaldığınız yerden devam ediyor. Fakat 4-5 kere tekrarlamanız lazım. Her 200-300 MB dosya indirdiğinizde kesiliyor indirme.

Ayrıca neden bu saçma sapan platformu kullanıyorlar ki? Bir google hesabı açıp drive mı kullanamıyorlar? Bir sürü geliştirici android file host veyahut sourceforge kullanıyor. Onu geç, bir sürü alternatif var.

Bizim gibi uğraşmak istemeyen, normal kullanıcıyı çok kolayca kaçırır bu haraketleri.
Aynen bu durum çok kötü ama indirmek istiyenler icin ayri bir lin ekliyecem yarin siz gece gece upload ederseniz linkinizide ekliyebilirim:)

sparceal

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Sparceal
Cihazım
Note 10 Pro
Konular
4
Dünden beri aktif olarak kullandım. Pixel OS'a göre arayüz konusunda daha akıcı ve stabil. Fakat miui kamera olmaması çok kötü. Onda direkt leica modüllü olan versiyonu vardı.

Parmak izi okumayı sürekli aktif olmasını seçmeye imkan yok. Direkt olarak değen her şeyi parmak olarak okumaya çalışıyor. Pixel OS ve MİUİ'da basınca okusun seçeneği bunda yok. Netflix cihazınızda çalışamaz diyor Playstore. Zaten kursam bile HDR aktif olmuyor, o sadece MIUI tabanlılarda nedense aktif oluyor. Launcherında ve ayarlarda bir sürü bug mevcut, mesela ekran ayarlarında doğal zengin vs. vs. seçme yerinde hiç bir şey çıkmıyor, launcher ayarlarında bazı yerlere tıklayınca kendi kendini yeniden başlatıyor.

Sözde OEM hızlı şarj var fakat bütün AOSP romlarda olan şarj cihazını okumama sorunu bunda da var. Neresi OEMse artık. Ayrıca kesinlikle dokunma ile ilgili sorunlara neden oluyor. Aynı kılıf hatta kılıfsız diğer yazılımlarda sorun yapmamasına rağmen bunda sanki uygulamaların üstüne basmışım veyahut sayfa çevirmişim gibi dokunmatik sorunları oluşuyor. Kamera eklemişler google fotoğraf uygulamasını yüklemeye bile üşenmişler.

Pek hoşuma gitmedi, şahsi olarak tavsiye etmem. Biraz baştan savma yapılmış gibime geldi. Diğerleri A13 çıkardı bizim de çıkarmamız lazım kafasında yapılmış.

Üst Alt