Yardım Numara Hatırlama Sorunu

Meg217

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Emin
Cihazım
Redmi note 8 pr
Konular
1
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
0
Telefon Modeli
Note 8 pro
Bootloader Kilidi
Bilmiyorum
Merhabalar cihazım note 8 pro 128 şöyle bir sorunum var telefonda mesela sonu ..0023 ile biten bir numarayla 2 gün önce görüşme yaptım. Bunun üzerinden vakit geçtikten sonra telefon bölümünü açp 0023 yazınca numarayı hatırlama olayı yok i. Daha önce Samsung kullanıyorken 3 ay öncesine kadar aramaları bu şekilde hatırlıyordu. Bir ayar sorunu mu var teşekkür ederim

Sandocan

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
burak
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
46
Merhabalar cihazım note 8 pro 128 şöyle bir sorunum var telefonda mesela sonu ..0023 ile biten bir numarayla 2 gün önce görüşme yaptım. Bunun üzerinden vakit geçtikten sonra telefon bölümünü açp 0023 yazınca numarayı hatırlama olayı yok i. Daha önce Samsung kullanıyorken 3 ay öncesine kadar aramaları bu şekilde hatırlıyordu. Bir ayar sorunu mu var teşekkür ederim
Hocam kullandığınız romu bilmiyorum. Ben Eu beta kullanıyorum. Sizin söylediğinizi denedim, bendede numara tuşlayınca rehberde kayıtlıysa çıktı kayıtlı değilse çıkmıyor. Samsung kullanmıyalı bir kaç sene oldu o yüzden fikir beyan edemiyeceğim.

Oyla:

Meg217

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Emin
Cihazım
Redmi note 8 pr
Konular
1
Hocam kullandığınız romu bilmiyorum. Ben Eu beta kullanıyorum. Sizin söylediğinizi denedim, bendede numara tuşlayınca rehberde kayıtlıysa çıktı kayıtlı değilse çıkmıyor. Samsung kullanmıyalı bir kaç sene oldu o yüzden fikir beyan edemiyeceğim.
Mi note 2 de var onda böyle bi durum yok mi t serisi bir cihaz var onda da yok arkadaşlarımda. Ben sadede bu telefonda yaşadım ve bu büyük bi açık bence

Oyla:

Meg217

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Emin
Cihazım
Redmi note 8 pr
Konular
1
Olsa iyi olurdu. Ama çokta sıkıntı yapmayın hocam.
işle ilgili durumlar için çok önenlş. Adamı daha önce aradığını bilmiyorsun. İlginç olan şu çok basit bi olay atla deve değil alalı 7 gün oldu bilsem gerçekten almazdım :) neyse nasip cevabın için tşk.

Oyla:

Sandocan

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
burak
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
46
işle ilgili durumlar için çok önenlş. Adamı daha önce aradığını bilmiyorsun. İlginç olan şu çok basit bi olay atla deve değil alalı 7 gün oldu bilsem gerçekten almazdım :) neyse nasip cevabın için tşk.
Anladım hocam tabiki herkesin kullanım alanı farklı. Belki farklı romlarda sizin istediğiniz vardır denemek lazım. Rica ediyorum.

Oyla:

umutoduncuu

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Umut
Cihazım
Mi8
Konular
2
Mi9 kullanıyorum bende çıkıyor ama özel bşr ayaar yapmadım

Oyla:

chnekn

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cihan
Cihazım
Xiaomi 14 Ultra
Konular
101
Mi9 kullanıyorum bende çıkıyor ama özel bşr ayaar yapmadım
Kayıtlı olmayan numaralar sizde çıkıyor mu?
Çünkü bende mi 9 kullanıyorum ama bende çıkmıyor.

Bende bir ara çok uğraştım ama bir çözüm bulamadım. Farklı numara çevirici uygulamalarıda denedim çözüm olmadı.

Oyla:

Meg217

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Emin
Cihazım
Redmi note 8 pr
Konular
1
Kayıtlı olmayan numaralar sizde çıkıyor mu?
Çünkü bende mi 9 kullanıyorum ama bende çıkmıyor.

Bende bir ara çok uğraştım ama bir çözüm bulamadım. Farklı numara çevirici uygulamalarıda denedim çözüm olmadı.
Arkadaşımda da mi 9 var onda da çıkıyor. Çok garip değil mi ya

Oyla:
Üst Alt