Yardım Note 9s Sıfırlama

UyuzPrens

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
AlperenS
Cihazım
Xiaomi 11T 5G
Meslek
serbest
Konular
32
Merhaba yurt dışı kayıtlı cihazım var twrp ile imei falan atıldı ama attırdığım yer kaldırdı galiba güncelleme yaparken falan twrpye atmıyor direk normal xiaomi gibi güncelleniyor ürünü alırken ayarlardan sıfırlamıştık bi sorun olmamıştı f.cbook da bi arkadaş sıfırlayınca işletim sisteminin gittiğini yazmış bende de böyle bişey olur mu ya da imei gider mi ? şimdiden teşekkürler iyi forumlar herkese

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
Hocam cevabınız insanı adeta ürpertiyor. :D
9s lerde bazı cihazlarda gitmediğini söylediler. birkaç cihazda ise sıfırlamadan sonra arayınca ulaşamama sorunu felan oluştu. en sağlamı twrp kurup efs yedeği alarak sıfırlayın yada mi flash ile fastboot rom kurun..

UyuzPrens

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
AlperenS
Cihazım
Xiaomi 11T 5G
Meslek
serbest
Konular
32
9s lerde bazı cihazlarda gitmediğini söylediler. birkaç cihazda ise sıfırlamadan sonra arayınca ulaşamama sorunu felan oluştu. en sağlamı twrp kurup efs yedeği alarak sıfırlayın yada mi flash ile fastboot rom kurun..
hocam twrp bilgisine sahipim ama efs yedeği falan bilmiyorum özetlermisiniz rica etsem ya da konu varsa eklermisiniz ve bu telefonlarda curtana var mı bi sürüm paylaşmış herkes ama ne olduğu yazmıyor

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
twrp / backup / EFS seçili olacak sürgüyü sağa çekin cihazda ana dizinde TWRP klasörünün içinde backup klasörü oluşacak yedeğinizi oradan alabilirsiniz..

Üst Alt