Çözüldü Note 9s sensor sorunu

ezrail

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
volkan
Cihazım
mi 8
Konular
13
Arkadaslar merhaba. Cihazi yeni aldim. Lakin arama yapinca veya arama gelince cevaplandigi anda ekran karariyor güc tusuna basmama rağmen ekran uyanmiyor nasil bi sorun olabilir bi cozumu varmi ?

muhammed540

...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Samsung s20 FE
Konular
353
Arkadaslar merhaba. Cihazi yeni aldim. Lakin arama yapinca veya arama gelince cevaplandigi anda ekran karariyor güc tusuna basmama rağmen ekran uyanmiyor nasil bi sorun olabilir bi cozumu varmi ?
Cihazınızın sensörünün üstü kapanmış gibi. Ekran koruyucu takılı mi telefonunuza

ezrail

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
volkan
Cihazım
mi 8
Konular
13
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam cihazlara standart ekran koruyucusu takili geliyor note9s lerde oyle olsa tum cihazlarda ayni sorun olurdu diye dusunuyorum
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hakikaten ekran koruyucusundanmis :) iki tane almistim ikisindede ekran koruyucu vardi birinde problem yok birinde vardi. Ekran karuyucusunu kaldirdim problem kalmadi hocam tesekkur ederim

Son düzenleme:

muhammed540

...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Samsung s20 FE
Konular
353
Hocam cihazlara standart ekran koruyucusu takili geliyor note9s lerde oyle olsa tum cihazlarda ayni sorun olurdu diye dusunuyorum
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hakikaten ekran koruyucusundanmis :) iki tane almistim ikisindede ekran koruyucu vardi birinde problem yok birinde vardi. Ekran karuyucusunu kaldirdim problem kalmadi hocam tesekkur ederim
Düzgün takamamışlar demek ki

Rica ederim hocam

Üst Alt