Soru Note 9s şarj göstergesi

Elsoy2001

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Elsoy
Cihazım
Redmi note 9s
Konular
9
Merhabalar. Temmuz dan beri note9s kullanıyorum ve çok memnunum özellikle de şarjı amma bir sorunum var şarja takıyorum 100%olunca çıkarıyorum 5% lik bi kısım hemen gidiyor ama sonrası normal gidiyor. 100%olunca yarım saat 40 dakika falan uzun tutunca ama normal gidiyor o 5% lik kısımda. Bu sorun yalnızca bendemi yada Xiaomi ninmi bi sorunu yardımcı olursanız sevinirim

aslan568

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yaşar
Cihazım
Mi Note 10 Pro
Meslek
tekniker
Konular
33
Merhabalar. Temmuz dan beri note9s kullanıyorum ve çok memnunum özellikle de şarjı amma bir sorunum var şarja takıyorum 100%olunca çıkarıyorum 5% lik bi kısım hemen gidiyor ama sonrası normal gidiyor. 100%olunca yarım saat 40 dakika falan uzun tutunca ama normal gidiyor o 5% lik kısımda. Bu sorun yalnızca bendemi yada Xiaomi ninmi bi sorunu yardımcı olursanız sevinirim
hocam redmi note 9 prodada aynı ya bendede yüzde 95 96 ya kadar hızlı gidiyor sonrası normal bende buna anlam veremiyorum bir türlü

Oyla:

uynsogl

Aktif Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Utku
Cihazım
Curtana
Konular
1
Hocam cihazı %100 olduktan hemen sonra çekersem durum bende de aynı sanıyorum cihaz bu şekilde göstersede aslında tam manada dolum yapmamış oluyor şöyle bi 10-15 dakika daha fazla tuttuğumda pilin daha uzun dayandığını görüyorum. Eğer diğer şekilde yaparsam yani o süre kadar bekletmezsem hemen alırsam şarjdan, deşarj süreside bir okadar kısalıyo yada bi anda iniyor gibi oluyor. Sanırım hepimizde aynı bi durum bu bilemiyorum. Benim cihaz yurtışı..

Oyla:

Elsoy2001

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Elsoy
Cihazım
Redmi note 9s
Konular
9
Miui 12 bugün geldi belki düzelir bir umut