Rom Note 9S CrDroid yükleme

omercc

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ömer
Cihazım
redmi 9s 4/64
Konular
5
Cihaz: Note 9S (Curtana) MIUI 12.5 Android 11

Öncelikle bu ROM işlerinde çok yeniyim. Bootloader kilidi için başvuru yaptım onu bekliyorum. Twrp yüklemem lazım sanırım onu nasıl yapacağımı bilmiyorum ve crdroid romunu nerede bulabilirim? Şimdiden teşekkürler.

Miuimai

Premium Üye
Premium Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
S23
Konular
5
Konu '[MIUI 12 Destekli] Redmi Note 9s - Twrp 3.3.1-0530 Tek Tuş Yükleme Aracı' Recovery - [MIUI 12 Destekli] Redmi Note 9s - Twrp 3.3.1-0530 Tek Tuş Yükleme Aracı
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hocam sizin cihaz redmi not 9S bildiğim kadarıyla aosp romlarda MİATOLL ismi ile geçiyor.Yinede forumdan araştırarak doğru bilgiyi edinin. Yedek almayı unutmayın. Özellikle twrp yüklendikten sonra efs yedeği veya full yedek alın

Son düzenleme:

omercc

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ömer
Cihazım
redmi 9s 4/64
Konular
5
Konu '[MIUI 12 Destekli] Redmi Note 9s - Twrp 3.3.1-0530 Tek Tuş Yükleme Aracı' Recovery - [MIUI 12 Destekli] Redmi Note 9s - Twrp 3.3.1-0530 Tek Tuş Yükleme Aracı

Hocam sizin cihaz redmi not 9S bildiğim kadarıyla aosp romlarda MİATOLL ismi ile geçiyor.Yinede forumdan araştırarak doğru bilgiyi edinin. Yedek almayı unutmayın. Özellikle twrp yüklendikten sonra efs yedeği veya full yedek alın
orange fox twrp nasıl olur hocam? bu attığınız twrpde android 11 uyumsuzmuş sanırım.

Miuimai

Premium Üye
Premium Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
S23
Konular
5
Bende orange fox kullanıyorum gayet memnunum yalnız orange fox u normal twrp yükleyip twrp üzerinden flaslamıştım daha kolayıma gelmişti.

omercc

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ömer
Cihazım
redmi 9s 4/64
Konular
5
Bende orange fox kullanıyorum gayet memnunum yalnız orange fox u normal twrp yükleyip twrp üzerinden flaslamıştım daha kolayıma gelmişti.
Akşam 9 da bootloader kilidini açıp deneyeceğim. Umarım bir sorun çıkmaz. Efs ve full yedek nasıl alacağım hocam?

Miuimai

Premium Üye
Premium Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
S23
Konular
5
Akşam 9 da bootloader kilidini açıp deneyeceğim. Umarım bir sorun çıkmaz. Efs ve full yedek nasıl alacağım hocam?
Dikkat edin hocam yanlış birşeyler olmasın iyice emin olun öyle işlem yapın. Hatta bi kaç tane video vs izleyin tecrübeniz olsun. Twrp menüsünden backup bölümünden efs tikini işaretleyip alabilirsiniz. Full yedek ise tüm tikleri işaretleyin öyle yedek alın yedeği hafıza kartı veya bilgisayara yedekleyin.Bu yedekler ilerde size lazım olabilir. Forumda bolca konuları var takip edebilisiniz

omercc

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ömer
Cihazım
redmi 9s 4/64
Konular
5
Dikkat edin hocam yanlış birşeyler olmasın iyice emin olun öyle işlem yapın. Hatta bi kaç tane video vs izleyin tecrübeniz olsun. Twrp menüsünden backup bölümünden efs tikini işaretleyip alabilirsiniz. Full yedek ise tüm tikleri işaretleyin öyle yedek alın yedeği hafıza kartı veya bilgisayara yedekleyin.Bu yedekler ilerde size lazım olabilir. Forumda bolca konuları var takip edebilisiniz
tamamdır hocam sağolun.

Üst Alt