Çözüldü Note 9s Android 11 Kendi kedine reset ve kesik kesik ses

Enes67777

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Enes
Cihazım
Resmi niye 5
Konular
9
Hocam sorunun çözümünü buldum yukleyeceginiz romun fastboot romunu indirin sonra rardan açın images diye bir dosya olacak için de oradan persist IMG olacaktır onu ana dosya ya atın hocam gerisini de twrp üzerinden halledecez
Twrpye giriyoruz yükleme işlemi nasıl yapılıyor bilmiyorum ben orangefox kullanıyorum dosyayı buldum üstüne tıkladım sonra karşıma geldi zaten seçenekler persist images diyordu seçtim klikledim oldu hocam ses falan gidip gelmiyor deneyin derim mutlaka persist bozulmuş

emrebaskurtc

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emre
Cihazım
Redmi 9 pro
Konular
2
aynı sorunu yaşıyorum yardımcı olur musun anadosyaya atın ne demek yani persisti tek mi flashlıcaz? ve onu seçince flashlama seçenekleri çıkıyor hangisini seçmeliyiz
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hocam sorunun çözümünü buldum yukleyeceginiz romun fastboot romunu indirin sonra rardan açın images diye bir dosya olacak için de oradan persist IMG olacaktır onu ana dosya ya atın hocam gerisini de twrp üzerinden halledecez
Twrpye giriyoruz yükleme işlemi nasıl yapılıyor bilmiyorum ben orangefox kullanıyorum dosyayı buldum üstüne tıkladım sonra karşıma geldi zaten seçenekler persist images diyordu seçtim klikledim oldu hocam ses falan gidip gelmiyor deneyin derim mutlaka persist bozulmuş

emrebaskurtc

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emre
Cihazım
Redmi 9 pro
Konular
2
Allah senden razı olsun kardeşim. persist.img flashlayınca düzeldi her şey kafayı yemek üzereydim, telefoncuya gitmeden hallettim çok şüfür

Enes67777

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Enes
Cihazım
Resmi niye 5
Konular
9
Allah senden razı olsun kardeşim. persist.img flashlayınca düzeldi her şey kafayı yemek üzereydim, telefoncuya gitmeden hallettim çok şüfür
Ne demek hocam yaptıysan çok güzel senden de Allah razı olsun

furkay11

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Furkan
Cihazım
Note 9 pro
Konular
0
Hocam bende note 9 pro var sürüm düşürürken aynı sorun oldu napmam gerek

Egoege

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Mi-yu-ay
Cihazım
Rn9Pro/Joyeuse
Meslek
Eu rom düşmanlığı
Konular
47
Hocam bende note 9 pro var sürüm düşürürken aynı sorun oldu napmam gerek
Persist flaşlamak veya başka bir sürümü kurmayı deneyin hocam. Android 12 Miui 13 veya Miui 12.5.2 deneyebilirsiniz. (tahminimce 12.5.4 kurdunuz cihaza, öyle mi? )

Üst Alt