Yardım Note 9 Pro Xiaomi.eu Rom Sonrası Problemler

Legolas87

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İly@s
Cihazım
mi Note 9 Pro
Meslek
Taxi Driver...
Konular
5
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Xiaomi.eu mıuı 13.0.2.0
Telefon Modeli
note 9 pro
Bootloader Kilidi
Açık
Note 9 pro Bl açık xiaomi.eu mıuı13 yükledim. çalışması güzel, ama bir kaç sorum ortaya çıkardı, ekranı aşağıya kaydırırken titreyerek kayıyor,bütün uygulamalarda ve telefonun kendinde de oluyor,mesela ayarlar menüsü, instagram da falan daha belirgin oluyor, birde haritalar da konumları, düzgün göstermiyor, ve telefon az ısınır gibi geldi bana, önceden Endonezya rom vardı, bunların hiç biri yoktu, sizce nedendir lütfen yardım.

Legolas87

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İly@s
Cihazım
mi Note 9 Pro
Meslek
Taxi Driver...
Konular
5
Bende muzdarip im valla romlar farklı bakalım nerden bulacam
Müdür sana bişey aöylim mi, global tr rom lu cihazı, bl açmadan isim değiştirerek endonezya rom kurdum, sonra baya kullandım, donmaya teklemeler başladı, fabrika resti çektim, ilk açılıyor güzel uygulamaları yükleyince yine şaşırıyordu, yine resetlendi çektim, telefon uygulamaların hepsini aynı anda açmaya başladı, kafayı yedi zor kapattım, sonra araştırdım yok şöyle iyi böyle iyi eu rom kurdum, bl falan açınca, eu rom ilk güzel gibi geldi, sonra bak yeminle çakma telefon,kaçak telefon kullanıyormuşum gibi hissettim, bi değişik bişi olmuş korsan işi, temelarda Çince yazılar var ne o ya, haritalar konumu yanlış veriyor, seni karşı şeritte gösteriyor, ve çok aşırı kasıyordu, temayi güncelledim, bu sefer hiç çalışmadı, resetlendi atim buna da dedim resetlendi, attım bu sefer hep brick oldu, anasını satarım romunun da telefonunuza dedim, flash la orjinal stok romu indirip kurdum, aha bi rahatlık varmış ya, cillop gibi, yok güncelleme alcaktım mı, bişey güncellen kaç yerden ayrı dosya indirin apk kuruyosun falan, yok abi yok aman kalsın, orjinal baba, benden acı tecrübeli nasihat sana, kasmaya mı başladı, çek resetlendi ilk günkü gibi, en az 4 5 ay gider, ahım şahım fark yok benden demesi.

Oyla:
Üst Alt