Yardım Note 9 pro şarjı hızlı gidiyor

S.csk_

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Samet
Cihazım
Redmi Note9 pro
Konular
9
Telefon henüz 1 aylık ilk başlarda 1 hafta felan iyi giderken şimdilerde hızlı gitmeye başladı şarjı 10dkda 1 sarj gidiyor ve bu çok kötü bir istatistik çünkü oyun oynamıyorum sadece Instagram YouTube arası cok yoğunda kullanmıyorum ayrıca pil kullanım yeri yanlış gösteriyor lütfen çözüm bilen varsa yardımcı olun .

Ekli dosyalar

• Screenshot_2021-01-16-23-55-39-430_com.miui.securitycenter.jpg
    Screenshot_2021-01-16-23-55-39-430_com.miui.securitycenter.jpg
    202,4 KB · Görüntüleme: 26
  • Screenshot_2021-01-16-23-55-36-853_com.miui.securitycenter.jpg
    Screenshot_2021-01-16-23-55-36-853_com.miui.securitycenter.jpg
    186,4 KB · Görüntüleme: 26

aslan568

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yaşar
Cihazım
Mi Note 10 Pro
Meslek
tekniker
Konular
33
Telefon henüz 1 aylık ilk başlarda 1 hafta felan iyi giderken şimdilerde hızlı gitmeye başladı şarjı 10dkda 1 sarj gidiyor ve bu çok kötü bir istatistik çünkü oyun oynamıyorum sadece Instagram YouTube arası cok yoğunda kullanmıyorum ayrıca pil kullanım yeri yanlış gösteriyor lütfen çözüm bilen varsa yardımcı olun .
Sorunun mıuı 12 rom kaynaklı malesef yapacak hiç bişi. Yok hocam mıuı 12 rom baslı basına şarj düşmanı bütün cihazlarda aynı mıuı 11 romdaki şarj performansı yok malesef kendime ait olan bu konuda pil için optimize ayarlar var bunları uygula belki bir nebze düzelir şarj performansı Rehber - Redmi Note 9 Pro Mıuı12 Pil Ve Perfonmans Optimizasyon Rehberi Resimli (Custom-Stock Rom)

S.csk_

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Samet
Cihazım
Redmi Note9 pro
Konular
9
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Sorunun mıuı 12 rom kaynaklı malesef yapacak hiç bişi. Yok hocam mıuı 12 rom baslı basına şarj düşmanı bütün cihazlarda aynı mıuı 11 romdaki şarj performansı yok malesef kendime ait olan bu konuda pil için optimize ayarlar var bunları uygula belki bir nebze düzelir şarj performansı Rehber - Redmi Note 9 Pro Mıuı12 Pil Ve Perfonmans Optimizasyon Rehberi Resimli (Custom-Stock Rom)
Saolun deneyecegim, birde elefonumu rootsuz orjinal haliyle kullanıyorum yeni sürüm guncellemesiyle düzelir mi yoksa bataryada bi zarar olurmu ve genelde %20 %90-95 arası şarj yapıyorum

aslan568

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yaşar
Cihazım
Mi Note 10 Pro
Meslek
tekniker
Konular
33
Saolun deneyecegim, birde elefonumu rootsuz orjinal haliyle kullanıyorum yeni sürüm guncellemesiyle düzelir mi yoksa bataryada bi zarar olurmu ve genelde %20 %90-95 arası şarj yapıyorum
Yeni sürüm gelince illaki düzelicektir batarya ya bir zararı olmaz mıuı 12 nin mıuı 11 şarj performansı kazanması biraz zaman alıcak malesef yeni güncellemeyi bekleyin ben rootsuz orijinal hâliyle kullanmayı her zaman tavsiye ediyorum

pickedusernamesonofa

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
Sweet
Konular
14
Hocam ben de aynı sorundan muzdaribim üstelik MIUI 11.0.7 yüklü 12.0.5 ile düzelmezse sanmıyorum düzeleceğini

S.csk_

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Samet
Cihazım
Redmi Note9 pro
Konular
9
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Yeni sürüm gelince illaki düzelicektir batarya ya bir zararı olmaz mıuı 12 nin mıuı 11 şarj performansı kazanması biraz zaman alıcak malesef yeni güncellemeyi bekleyin ben rootsuz orijinal hâliyle kullanmayı her zaman tavsiye ediyorum
Öyle kullanıyorum ama bakalım inşallah düzelir başlarda 15 20dkda 1 giderken şimdi 1
Hocam ben de aynı sorundan muzdaribim üstelik MIUI 11.0.7 yüklü 12.0.5 ile düzelmezse sanmıyorum düzeleceğini
İnşallah düzelir bekliyoruz güncelleme gelmesini bi yandan da acaba geldiğinde guncellemesem daha mı kötü olur diye düşünmüyor değilim sirf bataryasi için alan o kadar cok insan varki marka falcao misali kronik kronik sıkıntılar çıkarıyor

Üst Alt