Soru Note 9 Pro rootlu cihazda güncelleme nasıl yapılır?

Mustafa218

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Note 9 Pro
Konular
1
Merhaba arkadaşlar. Forum sayfanızda yeniyim. IMEI için root atılmış bir Note 9 Pro kullanıcısıyım. Telefonumda root olduğu için gelen güncellemeler indirildikten sonra telefon kurmak için kapanıyor. Açıldıktan sonra TWRP ekranına aktarıyor. Tabi haliyle güncellemeyi telefona kuramıyorum. Telefona gelen bu yeni güncellemeleri en rahat yoldan nasıl telefona kurabilirim? Bu konuda gerçekten yardımınıza ihtiyacım var. Cevaplar için şimdiden teşekkür ederim.

dmnavci

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
kezban
Cihazım
redmi 9 pro
Konular
0
Aynı durumdan maalesef bende çok dertliyim. Detaylı ve konu hakkında bilgisi olmayan insanlarında anlayacağı şekilde bir video yazı veya resimli anlatım olması o kadar çok işe yayar ki. Yada ben forumu aradım ama bulamadım yada anlayacağım kadar basit olarak anlatan bir konuya denk gelmedim. Konu hakkında görmediğimiz bir link var ise paylaşan arkadaşlara minnettar kalırım. İyi forumlar.

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104

kosekli

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
makosekli
Cihazım
note9pro
Konular
1
Aynı durumdan maalesef bende çok dertliyim. Detaylı ve konu hakkında bilgisi olmayan insanlarında anlayacağı şekilde bir video yazı veya resimli anlatım olması o kadar çok işe yayar ki. Yada ben forumu aradım ama bulamadım yada anlayacağım kadar basit olarak anlatan bir konuya denk gelmedim. Konu hakkında görmediğimiz bir link var ise paylaşan arkadaşlara minnettar kalırım. İyi forumlar.
Ben miu11 de kalmak istiyorum. Ama gece wifi acik unutursam miu12 guncellemesini otomatik kurmaya calisiyor . Root lu old icin twrp de kaliyor. Tel i acmak icin zaman harciyorum. Miu12 guncellemesini kurmasina engel olmak için ne yapmam lazim

Laqqer

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Laqqer
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Meslek
Tekniker
Konular
5
Ben miu11 de kalmak istiyorum. Ama gece wifi acik unutursam miu12 guncellemesini otomatik kurmaya calisiyor . Root lu old icin twrp de kaliyor. Tel i acmak icin zaman harciyorum. Miu12 guncellemesini kurmasina engel olmak için ne yapmam lazim
Ayarlar /Şifreler ve Güvenlik / Yetkilendirme ve iptal / Güncelleme tikini kapatın..

mrynnm

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
ömer
Cihazım
mi note 9 pro
Konular
0
Bu soruna bi çözüm bulabildiniz mi acaba

Fatsali52085208

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Fatsali
Cihazım
Resmi note 9 pr
Konular
0
Merhaba arkadaşlar çözüm varmı bu konuyla ilgili

raqli001

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
ilqar
Cihazım
redmi note 9 pr
Konular
8
Hocam çok kolay telefon hakkında/guncellem kısmında/MIUI 11 rakamının üzerine 7-8defe ard arda basın gelwdirici seçenekleri açıldı yazacak sol usde 3 nokdadan/ayarlar/otomotik güncellemeyi kapa/otomotik indirmeyi kapa
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Yalniw yazmiwim sağ usdeki 3 nokda olacaktı :D

Üst Alt