Yardım Note 9 PRO ROM Tavsiyesi

gkhntsdmr

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
gökhan
Cihazım
Poco F2 Pro
Konular
31
Merhaba arkadaşlar telefonumu alalı birkaç gün oluyor aldıktan sonra farkettimki global romda arama mesajlaşma uygulamarı xiaomiye ait değil arama kaydetme özelliği çalışmıyor ve xiaomi uygulamalarına göre biraz daha yavaş çalışıyor google uygulamaları, bootloader kilidi için süre beklemekteyim açıldığı anda başka roma geçiş yapacağım sizden istediğim bana endonezya hindistan veya eu stabil rom linki vermeniz kendim bulamadım telefonun özelliklerinin fotoğrafını atıyorum yardımcı olursanız sevinirim

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

fer12hat

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ferhat
Cihazım
generalmobil
Konular
1
redmi note 9 pro var bende joyeuse diye yaziyor ama hindistan rom yüklemek istiyorum ama redmi note 9 pro;sunsda curtana yaziyor bunun yüklerken sıkıntı olurmu

Oyla:

Assault79

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
MetinKocabay
Cihazım
Mi 13 T
Meslek
İnsan Sarrafı
Konular
35
redmi note 9 pro var bende joyeuse diye yaziyor ama hindistan rom yüklemek istiyorum ama redmi note 9 pro;sunsda curtana yaziyor bunun yüklerken sıkıntı olurmu
Bazıları yükleyince telefonu çökmüş hiç bir şekilde tepki vermiyor.Bence neyse onu yükleyin maceraya gerek yok
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

buradan ulaşabilirsiniz

Oyla:

fer12hat

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ferhat
Cihazım
generalmobil
Konular
1
Bazıları yükleyince telefonu çökmüş hiç bir şekilde tepki vermiyor.Bence neyse onu yükleyin maceraya gerek yok
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

buradan ulaşabilirsiniz
çok sağol

Oyla:

iskader

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
adem
Cihazım
Mi Note 3
Meslek
İK
Konular
0
Benim elimdeki telefonda jayouse bizim için seçenek 2 tane var. Birinci en çok beğendiğim xiaomi eu rom, kilit açılma sonrasında fastboot ile kurmak.

İkinci ise endonezya romu kurmak hindistan maalesef yok. Konuda arkadaşlar stabil olduğunu ve miui uygulamaları olduğunu söylüyorlar

Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

fer12hat

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ferhat
Cihazım
generalmobil
Konular
1
Benim elimdeki telefonda jayouse bizim için seçenek 2 tane var. Birinci en çok beğendiğim xiaomi eu rom, kilit açılma sonrasında fastboot ile kurmak.

İkinci ise endonezya romu kurmak hindistan maalesef yok. Konuda arkadaşlar stabil olduğunu ve miui uygulamaları olduğunu söylüyorlar

Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

o zaman endonezya romla yolumuza devam edecez malesef o zaman kardeş :)

Oyla:

yenfiz

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
yusuf
Cihazım
Redmi note 3
Konular
4
Hocam endonezya ROM 'da NFC çalışmıyor değil mi?
Merhabalar, Endonezya romda çalışıyor dediler, sadece hindistan romda yok nfc.. bende bootloader acmadan yukmele denemelerı yapıyorum endonezya romunu, XiaoMiTool V2 ile deniyorum olursa buradan yazacağım...

• Beğen
Tepkiler: mso
Oyla:

burak058

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak bogazk
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
8
Normalde redmi 9s'de görüntülü görüşme özelliği yoktu ama hindistan rom kurdum ve xiaominin kendi rehber listesiyle beraber arama kaydetmeyle görüntülü görüşme özelliği aktif hale geldi. Yani özellik varmışta global sürümde aktif değilmiş sizde hindistan rom yükleyin görüceksiniz..
Kulaklığin ses yüksekliği arttı mı acaba hindistanda

Oyla:

kerimcelik1717

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Konular
16
Merhaba arkadaşlar telefonumu alalı birkaç gün oluyor aldıktan sonra farkettimki global romda arama mesajlaşma uygulamarı xiaomiye ait değil arama kaydetme özelliği çalışmıyor ve xiaomi uygulamalarına göre biraz daha yavaş çalışıyor google uygulamaları, bootloader kilidi için süre beklemekteyim açıldığı anda başka roma geçiş yapacağım sizden istediğim bana endonezya hindistan veya eu stabil rom linki vermeniz kendim bulamadım telefonun özelliklerinin fotoğrafını atıyorum yardımcı olursanız sevinirim

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Kusura bakmayın konu dışı merak ettiğim bir konu oldu. Yazı stilini nasıl değiştirdiğinizi öğrenebilir miyim?

Redmi Note 9 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:
Üst Alt