Soru Note 9 Pro Rom Sonrası Açılmıyor fastboot modada girmiyor

abdulkadir12345

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Abdulkadir
Cihazım
Note 9 Pro
Konular
1
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
excalibur_in_global_images_V11.0.2.0.QJXINXM_20200429.0000.00_10.0_in_a110499161
Telefon Modeli
Note 9 Pro
Bootloader Kilidi
Bilmiyorum
Merhaba İyi akşamlar
Hocam ben cihazımın arama kaydetme özelliği olmadığı için cihaza rom atmak istiyordum
Cihazın bootloader kilidi açıktı ama mi hesabı giriliydi
Cihaza Rom attıktan sonra açıldı ve saçma bir şekilde bu cihaz kilitli mi şifrenizi girin dedi şifreyi girdim kurulumu yaptım
ama cihazda yene arama kaydetme özelliği yoktu bende internetten araştırdım başka bir rom buldum
usb hata ayıklamıyı açtım oem kilidi açıktı bootloader kilidide açıktı telefonu fastboot moduna aldım ve rom attım
Rom attıktan sonra telefon açılmadı açma tuşuna bastıktan sonra telefon açılıyor sonra hemen kapanıyor fastboot moduna almaya çalıştığımdada fastboot hemen açılıyor kapanıyor
Bir kaç telefoncuya gösterdim ve anakart değişmesi lazım dediler
Hiçbir şey anlamadım telefon sapa sağlam çalışıyordu bir rom attık telefon kapandı
Arkadaşlar lütfen yardım edin

abdulkadir12345

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Abdulkadir
Cihazım
Note 9 Pro
Konular
1
Hayır her türlü o yetkili hesaba ihtiyacınız olucakti.Yapacak bizi yok ücretini verip yaptiricaksiniz hemde güzel bir sonuç çıkarırsınız.birdaha Kendi cihazım hariç başka cihazin romunu atmam diye :)
Hocam zaten Kendi Cihazım Bu cihaz Bu işlerden anlayan birisi değilim Ama telefon canımı çok sıkıyordu
İmei attıktan sonra yüklediğim romda çok sıkıntı yaşadım O yüzden hindistan romu atmaya çalıştım ama sonuç bu şekilde oldu maalesef

Oyla:

Drkirpi

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
Redmi Note 9 Pr
Konular
5
Hocam zaten Kendi Cihazım Bu cihaz Bu işlerden anlayan birisi değilim Ama telefon canımı çok sıkıyordu
İmei attıktan sonra yüklediğim romda çok sıkıntı yaşadım O yüzden hindistan romu atmaya çalıştım ama sonuç bu şekilde oldu maalesef
Ben onu demedim ki :) Sizin cihazınız Joyeuse(Note 9 pro) attığınız rom Excalibur ( Note 9 pro Max) yani farklı cihazın romu oluyor :)

Not: Aklınızda bulunsun Note 9 pronun hindistan sürümü yok.Note 9 pro sadece global ve diğer ülkeler için rom kullanıyor.

Oyla:

ErenEksen

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Eren
Cihazım
Poco X3 GT
Konular
8
Merhaba İyi akşamlar
Hocam ben cihazımın arama kaydetme özelliği olmadığı için cihaza rom atmak istiyordum
Cihazın bootloader kilidi açıktı ama mi hesabı giriliydi
Cihaza Rom attıktan sonra açıldı ve saçma bir şekilde bu cihaz kilitli mi şifrenizi girin dedi şifreyi girdim kurulumu yaptım
ama cihazda yene arama kaydetme özelliği yoktu bende internetten araştırdım başka bir rom buldum
usb hata ayıklamıyı açtım oem kilidi açıktı bootloader kilidide açıktı telefonu fastboot moduna aldım ve rom attım
Rom attıktan sonra telefon açılmadı açma tuşuna bastıktan sonra telefon açılıyor sonra hemen kapanıyor fastboot moduna almaya çalıştığımdada fastboot hemen açılıyor kapanıyor
Bir kaç telefoncuya gösterdim ve anakart değişmesi lazım dediler
Hiçbir şey anlamadım telefon sapa sağlam çalışıyordu bir rom attık telefon kapandı
Arkadaşlar lütfen yardım edin
Kankam o yetkili hesabını yani Mi Auth'u bypasslamanın bir yolu var. Ancak bir tık uğraştırıcı ben aynı şekilde HardBrick olan Note 9 cihazıma atmıştım.
Medyaları görmek için kayıt olmalısınız
Umarım sorununu çözersin

Oyla:

Drkirpi

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
Redmi Note 9 Pr
Konular
5
Kankam o yetkili hesabını yani Mi Auth'u bypasslamanın bir yolu var. Ancak bir tık uğraştırıcı ben aynı şekilde HardBrick olan Note 9 cihazıma atmıştım.
Medyaları görmek için kayıt olmalısınız
Umarım sorununu çözersin
Bu cihazlar mediatek kullanıyor.Note 9 pro Snapdragon yani işe yaramaz daha kotu bile olabilir.

Oyla:

ErenEksen

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Eren
Cihazım
Poco X3 GT
Konular
8
Bu cihazlar mediatek kullanıyor.Note 9 pro Snapdragon yani işe yaramaz daha kotu bile olabilir.
Bu videoyu yalnızca örnek olması amacı ile gönderdim. Bu kilidi bypasslamak için Mediatek bir cihaza ihtiyacınız yok.

Oyla:
Üst Alt