Yardım Note 9 PRO Mobil Veri Sorunu

Doğukan.unalan

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Doğukan
Cihazım
Redmi Note 9PRO
Konular
5
Bu çözümlerden başka olarak bulunduğunuz bölgede şebeke durumu nedir ? Hattınızı farklı telefona takarak aynı yerde hız testi yapınız şebekenin çok çekmesi önemli olmayabilir özellikle Vodafone hattında

Drkirpi

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
Redmi Note 9 Pr
Konular
5
Drkirpi mahirkmrc Cayanshn Arkadaşlar MIUI hidden settings ile adguard DNS kullanıyordum. Uzun süredir kullandığım için açık olduğunu unutmuşum :( ( ki daha önceleri de kullandığım halde sıkıntı olmamıştı )
Adguard DNS yi kapatınca mobil verideki sorun çözüldü bilginize.
Yok kardeşim ya ben Stock uygulamalar ve ayarlar hariç bitek wp yüklü olarak kullanıyorum cihazı yine aynı

mahirkmrc

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
mahir
Cihazım
Redmi Note 9S
Konular
1
Drkirpi mahirkmrc Cayanshn Arkadaşlar MIUI hidden settings ile adguard DNS kullanıyordum. Uzun süredir kullandığım için açık olduğunu unutmuşum :( ( ki daha önceleri de kullandığım halde sıkıntı olmamıştı )
Adguard DNS yi kapatınca mobil verideki sorun çözüldü bilginize.
Bende de açıktı özel dns ayarı adguard dns yazılıydı kapadım bakalım deniycem bi değişiklik olacak mı ayrıca Vodafone müşteri hizmetleri ile görüştüm bugün hattınıza güncelleme yapacağım dedi bir de telefon internet yapılandırma ayarlarını yapmamı söyledi Vodafone üzerinden ancak Xiaomi desteği yok vodafonun Xiaomi satıp desteklerinin olmamasıda ayrı bi saçmalık.

Üst Alt