Yardım Note 9 PRO Mobil Veri Sorunu

Jinzo

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Mi 9 SE
Meslek
Öğrenci
Konular
20
Arkadaşlar bir süredir mobil verim çok dengesiz çalışıyor. Wifiyi kapatıp veriye geçiyorum internet gelmiyor kapatıp açıyorum üç eş sefer bazen geliyor bazen gelmiyor. Bazen geldiğinde çok yavaş oluyor. Miui12 eu rom yüklüydü bu sıkıntıdan sonra miui11 eu roma döndüm lakin fayda etmedi. Bu durumun sebebi ne olabilir ?

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
IMEI işlemi yapıldı ise hatalı yapılmıştır

Jinzo

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Mi 9 SE
Meslek
Öğrenci
Konular
20
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Jinzo

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Mi 9 SE
Meslek
Öğrenci
Konular
20

Drkirpi

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
Redmi Note 9 Pr
Konular
5
Hocam şöyle diyim.Normal telefon alsanız da karşılaşacağınız bı durum bu.Hani bilirsiniz anında gelmiyor internet sonra 15 sn bekleyince geliyor.Ayni hesap belkide şebekeden kaynaklı.Eger Vodafone kullanıyorsanız bunu yaşamanız bı o kadar daha fazla
Şebeke 4 bazen 5 çekiyor ama internet gelmiyor. Başka bir şey ile ilgisi olabilir mi ?

mahirkmrc

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
mahir
Cihazım
Redmi Note 9S
Konular
1
Benzer durumu ben de 9s de yaşıyorum Miui12 eu rom kullanıyorum ve nedense bunu 12e geçtikten sonra farketmeye başladım belki daha önce de vardı bilmiyorum özellikle WiFi den mobil veriye geçince yaşıyorum bu sorunu 2-3 defa uçak modunu açıp kapatıyorum öyle düzeliyor hattım Vodafone hatla alakalı olduğunu düşünüyorum ancak benzer sorunu yaşayan Turkcell kullanıcılarıda gördüm imei işlemide yapılmadı garantili telefon.

Cayanshn

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cayan
Cihazım
Redmi Note 9 Pr
Konular
2
Benzer durumu ben de 9s de yaşıyorum Miui12 eu rom kullanıyorum ve nedense bunu 12e geçtikten sonra farketmeye başladım belki daha önce de vardı bilmiyorum özellikle WiFi den mobil veriye geçince yaşıyorum bu sorunu 2-3 defa uçak modunu açıp kapatıyorum öyle düzeliyor hattım Vodafone hatla alakalı olduğunu düşünüyorum ancak benzer sorunu yaşayan Turkcell kullanıcılarıda gördüm imei işlemide yapılmadı garantili telefon.
Aynı sorun bendede var MIUI 12 olduktan sonra şebeke de cekmemeye başladı mobil internet zaten çoğu zaman kullanılmıyor güncelleme ile sorun var

Jinzo

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Mi 9 SE
Meslek
Öğrenci
Konular
20
Hocam şöyle diyim.Normal telefon alsanız da karşılaşacağınız bı durum bu.Hani bilirsiniz anında gelmiyor internet sonra 15 sn bekleyince geliyor.Ayni hesap belkide şebekeden kaynaklı.Eger Vodafone kullanıyorsanız bunu yaşamanız bı o kadar daha fazla
Evet hattım Vodafone
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Anladım hocam

Jinzo

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Mi 9 SE
Meslek
Öğrenci
Konular
20
Drkirpi mahirkmrc Cayanshn Arkadaşlar MIUI hidden settings ile adguard DNS kullanıyordum. Uzun süredir kullandığım için açık olduğunu unutmuşum :( ( ki daha önceleri de kullandığım halde sıkıntı olmamıştı )
Adguard DNS yi kapatınca mobil verideki sorun çözüldü bilginize.

Cayanshn

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cayan
Cihazım
Redmi Note 9 Pr
Konular
2
Drkirpi mahirkmrc Cayanshn Arkadaşlar MIUI hidden settings ile adguard DNS kullanıyordum. Uzun süredir kullandığım için açık olduğunu unutmuşum :( ( ki daha önceleri de kullandığım halde sıkıntı olmamıştı )
Adguard DNS yi kapatınca mobil verideki sorun çözüldü bilginize.
Ona nereden bakıyoruz

Üst Alt