Çözüldü Note 9 Pro MIUI 12 Batarya

Drkirpi

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
Redmi Note 9 Pr
Konular
5
MIUI 12 Güncellemesini yaptıktan sonra 1.5 -2 günlük şarj süresi 1 günü Zar zor çıkarır oldu.İmei atıldı format atamıyorum.Format harici ne yapmam gerekiyor?

viserion

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Viserion
Cihazım
Xiaomi Mi 8
Konular
0
Bildiğim kadarıyla telefon ayarlarından fabrika ayarlarına sıfırlama yapmadığınız sürece IMEI gitmiyor. Yine de emin olmak amacıyla araştırmanız daha iyi olur.
Optimizasyon konusunda ise, eğer 3 4 gün sonunda hala yüksek batarya tüketimi yaşıyorsanız format atmayı veya miui11e dönmeyi düşünebilirsiniz.
Batarya kullanımının normale dönmesi ise bende 3 4 gün sürmüştü.

Oyla:

Drkirpi

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
Redmi Note 9 Pr
Konular
5
Bildiğim kadarıyla telefon ayarlarından fabrika ayarlarına sıfırlama yapmadığınız sürece IMEI gitmiyor. Yine de emin olmak amacıyla araştırmanız daha iyi olur.
Optimizasyon konusunda ise, eğer 3 4 gün sonunda hala yüksek batarya tüketimi yaşıyorsanız format atmayı veya miui11e dönmeyi düşünebilirsiniz.
Batarya kullanımının normale dönmesi ise bende 3 4 gün sürmüştü.
Eyvallah hocam

Oyla:

Misantropisk

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
İbrahim
Cihazım
Note 9 pro
Konular
72
Hocam şunu diyeyim cidden hiç kurcalamayın bilginiz yoksa illa yapcam diyorsanız ilkönce bl kilidini acın sonra twrp ile komple yedek alıp sonra yapın ne yapacaksanız bende 12.0.1 kullanıyorum eu romdayım ve bariz sıkıntılar var ama batarya olsun performans olsun diger tonlara göre daha iyi
Benim IMEI atılmadı. Attıktan sonra eski 11 e dönme mumkun müdür ? Bootloader kilidi için bekliyorum. Şuan MIUI 12.0.1 yüklü. Telefon kamyon gibi uygulamarda, herseyde kasıyor buglar hatalar dolu. Note 9 pro. 12.0.3 alan var sanırım en son olan bu. IMEI den sonra kendisi gelir mi ayarlara güncelleme ?

Oyla:
Üst Alt