Yardım Note 9 Pro Max Imei, Rom ve Bilimum Yardım

memogoren

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet
Cihazım
Z2
Konular
3
Merhaba arkadaşlar, eski bir dostumu hatırlayıp ( HiddeNKinG )Xiaomi telefonlar hakkında araştırma yaptım ve bu cihazı yurtdışından aldım. Zamanında Birçok cihazıma bilimum custom rom, kernel kurdum ve hatta geliştiriciliğini yaptım lakin uzun zamandır uzaktaydım. Yaklaşık 2 aydır bu cihazı kullanıyorum lakin imei attırmam gerektiği için bootloader kilidini açayım dedim. BL kilidini açmışken de güzel bir rom bulayım ve hatta pixel experience kurayım dedim. Lakin XDA'daki note 9 pro max sayfasında rom bulamıyorum. Acaba note 9 pro romları uygun mu bu işlem için bunu merak ediyorum. Benimle aynı cihazı kullanıp stabil ve sade bir custom rom önerisi verecek arkadaş varsa çok memnun olurum. Şimdiden hepinize çok teşekkürler :)

lord_keles

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
NOAH
Cihazım
5S PLUS
Konular
0
Merhaba
9s - 9 pro - 9 pro max ve poco m2 pro birebir aynı cıhazlar hocam
farkları kamera - nfc ve hızlı sarj
xda daki miatollclap~~ isimli gecen tüm romları bu 4 cihaza uyumludur hepsini kullanabilirsiniz ....

Cevap olarak geç olmuş genede yazayım dedim saygılar..... 8=)

ta5cug

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ata
Cihazım
mi 8
Konular
0
yeminle harika bir cevap telefon uzun zamandır elimde imei sorunu hat 2 için çözülüd yarı ayrıya arada bir net gidiyor ulaşılamıyor onuda çözecek arkadaş. lakin benim soracağım herhangi üst bir rom yükleidğimde imei konusu ne oluyor?
Merhaba
9s - 9 pro - 9 pro max ve poco m2 pro birebir aynı cıhazlar hocam
farkları kamera - nfc ve hızlı sarj
xda daki miatollclap~~ isimli gecen tüm romları bu 4 cihaza uyumludur hepsini kullanabilirsiniz ....

Cevap olarak geç olmuş genede yazayım dedim saygılar..... 8=)

Üst Alt