Soru Note 9 PRO Kullandığınız Magisk Modülleri

gkhntsdmr

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
gökhan
Cihazım
Poco F2 Pro
Konular
31
Merhaba arkadaşlar Note 9 Pro ( joyeuse) cihazınızda kullandığınız yararlı magisk modüllerini ne işe yaradıkları ile birlikte paylaşırsanız sevinirim. cihazına magisk yükleyip örneğin ses arttırmak isteyen veya youtube premium kullanmak isteyen arkadaşlarada rehber niteliğinde bir konu olmuş olur herkese iyi forumlar dilerim

werigolat

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Caner
Cihazım
xaomi note 9 Pr
Konular
0
Bu dediklerinizi burayada atarmisiniz bizde indirip yuklesek bide nasıl yukleyebilirim

Oyla:

Can123im

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet Fatih
Cihazım
Redmi note 9pro
Meslek
Öğrenci
Konular
8
Oyla:

leventdmc

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Levent
Cihazım
Note 10 Pro
Konular
4
1) Kesinlikle Viper 4 Android FX, muazzam kalitede ses artışı ve detay artışı oluyor. Eskiden son sesin bir tık altında altığım sesi artık yarının bir tık altında alıyorum hocam, o derece bir artış oldu. Ayrıca airdotslarda ses sorunu olanların da kurmasını öneririm. İnanılmaz derecede Bass artışı oluyor ve gerekli ayarlarla ses çok canlanıyor. Bildiğin kulaklık 480p'den 1080p'ye yükseldi hocam o derece.

2) Google Sants font, bunu sadece zevk için kurdum, Google'ın kullandığı yazı tipi çok hoşuma gidiyor bu yüzden tüm cihazda olmasını istedim. Tüm cihazı kapsadığı için internet sitelerinde, klavyelerde falan heryerde çalışıyor.

3) Cloudflare DNS4 magisk: engelli sitelere girmek için kullanılıyor bir de bunun IPv6 olan versiyonu kurulu. Hiçbir vpn kurmadan engelli sitelere erişmek inanılmaz bir güzellik katıyor insanın internet deneyimine. Fakat anlamadığım şekilde wi-fi üzerinden internete bağlandığımda çalışmıyor.

Oyla:

Tarkuruscuu

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tarık K.
Cihazım
Poco X3 Pro
Meslek
İnfaz Koruma
Konular
23
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Oyla:
Üst Alt