Soru Note 9 PRO Kullandığınız Magisk Modülleri

gkhntsdmr

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
gökhan
Cihazım
Poco F2 Pro
Konular
31
Merhaba arkadaşlar Note 9 Pro ( joyeuse) cihazınızda kullandığınız yararlı magisk modüllerini ne işe yaradıkları ile birlikte paylaşırsanız sevinirim. cihazına magisk yükleyip örneğin ses arttırmak isteyen veya youtube premium kullanmak isteyen arkadaşlarada rehber niteliğinde bir konu olmuş olur herkese iyi forumlar dilerim

Jinzo

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Mi 9 SE
Meslek
Öğrenci
Konular
20
Ses konusunda iyileştirme yapmak için VİPER4 ANDROİD FX kurdum ve gayet iyi çalışıyor.

Oyla:

Keles1234

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Salih
Cihazım
Mi 10t Pro
Meslek
BELEDİYE İŞÇİSİ
Konular
7
Ses konusunda iyileştirme yapmak için VİPER4 ANDROİD FX kurdum ve gayet iyi çalışıyor.
Hocam nasıl kurdun bana yardımcı olurmusun ben bi yerden kurdum çalışmadı

Oyla:

Can123im

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet Fatih
Cihazım
Redmi note 9pro
Meslek
Öğrenci
Konular
8
Viper4android i kurdum sesleri yükselttim fakat kulaklıktan halen düşük ses alıyorum ne yaparsam yapayım olmuyor pubg de sesleri duymak Bi hayli zorluyor. Note 8 pro da engineer modda 160 yapınca çok güzel ses yakalıyorduk ama ne yaptıysam sesleri zor kasar oldum bilmiyorm bir yöntem bulan var mı bulan varsa yardımcı olursa makbule geçer.

Oyla:

seramik1111

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
casper
Konular
15
yazılınin ney global eu

Oyla:

Keles1234

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Salih
Cihazım
Mi 10t Pro
Meslek
BELEDİYE İŞÇİSİ
Konular
7
Viper4android i kurdum sesleri yükselttim fakat kulaklıktan halen düşük ses alıyorum ne yaparsam yapayım olmuyor pubg de sesleri duymak Bi hayli zorluyor. Note 8 pro da engineer modda 160 yapınca çok güzel ses yakalıyorduk ama ne yaptıysam sesleri zor kasar oldum bilmiyorm bir yöntem bulan var mı bulan varsa yardımcı olursa makbule geçer.
bilmiyorum sorununuz bu mu ama sürekli viper4android uygulamasına girip o şekil oyun, video vs müzik açacaksın. sürekli bu işlemi yapman gerekiyor. ama pil optimizasyonu ve otomatik başlatma da aktif hale getirirsen aktif oluyor sürekli viper4android

Oyla:

Can123im

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet Fatih
Cihazım
Redmi note 9pro
Meslek
Öğrenci
Konular
8
bilmiyorum sorununuz bu mu ama sürekli viper4android uygulamasına girip o şekil oyun, video vs müzik açacaksın. sürekli bu işlemi yapman gerekiyor. ama pil optimizasyonu ve otomatik başlatma da aktif hale getirirsen aktif oluyor sürekli viper4android
Hayır sorunum o değil hocam sorunum ses yükselmiyor aslında yükseliyor ama çok fazla değil tatmin etmiyor pubg ye girin ve deneyin hyperx could Stinger core kulaklığım var ve sesleri duymak imkansız. Eu romda zaten daha çok kısılıyor tek sevmediğim özelliği o oldu bende globale geri döndüm.

Oyla:

Keles1234

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Salih
Cihazım
Mi 10t Pro
Meslek
BELEDİYE İŞÇİSİ
Konular
7
Hayır sorunum o değil hocam sorunum ses yükselmiyor aslında yükseliyor ama çok fazla değil tatmin etmiyor pubg ye girin ve deneyin hyperx could Stinger core kulaklığım var ve sesleri duymak imkansız. Eu romda zaten daha çok kısılıyor tek sevmediğim özelliği o oldu bende globale geri döndüm.
hocam bende redmi note 7 vardı sonra redmi s2 aldım şimdi note 9 pro var hepsine eu rom kullanmışımdır uzun süre. ama oyun pek oynamam pubg vs. o yüzden ses vs probleminiz için bişey diyemeyeceğim. ama viper yanlış yüklemiş olmayın

Oyla:

Can123im

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet Fatih
Cihazım
Redmi note 9pro
Meslek
Öğrenci
Konular
8
hocam bende redmi note 7 vardı sonra redmi s2 aldım şimdi note 9 pro var hepsine eu rom kullanmışımdır uzun süre. ama oyun pek oynamam pubg vs. o yüzden ses vs probleminiz için bişey diyemeyeceğim. ama viper yanlış yüklemiş olmayın
Hocam yanlıs yüklemedim deneyin ve görün dediğimi anlarsınız.

Oyla:

Batuski5431

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Batuhan G
Cihazım
Oneplus 9Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
14
Rn8prodan geçmişsiniz özelden bir kaç soru sorabilir miyim size

Oyla:
Üst Alt