Yardım Note 9 pro kameraya toz alma

Ahmetkuzugüdenli

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ahmet
Cihazım
Note 9 pro 128
Konular
1
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Bilmiyorum
Telefon Modeli
Note 9 pro 128 gb
Bootloader Kilidi
Bilmiyorum
Merhaba iyi günler 30 Haziran 2020 tarihinde siirtten note 9 pro aldım paketini kendim açtım 6 temmuz 2020 günü telefonu hiçbir yere carpmama yada hor kullanmama rağmen arka taraftaki portre kamerasının asiriri derece toz aldığını farkettim (hiç bir yerde gözle gorulur acıkıkyok )askeri personel olduğum için görevlerden fırsat bulup telefonu aldığım yere gidemedim telefonsuz kalma korkusuyla da garantiyede göndermedim şayet değişim olacaksa sırf değişim olacak diye garantiye gönderebilirim yok garanti üzerinden tamirat yapılacaksa ilerleyen zamanlarda garantiye gönderebilirim redmi den hiç bir muhatap bulamıyorum kimden nasıl öğrenebilirim 7 günlük telefon kamerasına toz aldı kullanışlı bı telefon ama çok moralim bozuldu

ENfER

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ENfer
Cihazım
Mi5s
Konular
0
Kronik herhalde bu sorun. üstüne soguk su icecez... ana kameraya toz almadigi surece benim icin sorun yok. ultrawide i hic kullanmiyorum nerdeyse.

Ekli dosyalar

• IMG_20200728_134643.jpg
    IMG_20200728_134643.jpg
    125,7 KB · Görüntüleme: 121
Oyla:

BenSero

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Serkan
Cihazım
Redmi Note 9 Pr
Konular
0
Merhaba bende cihazı yeni aldım Türkiye garantili fakat arka kamerada toz birikme
benim kameramda da olmaya basladi

Oyla:

ENfER

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ENfer
Cihazım
Mi5s
Konular
0
Benimki garantili değil yurtdışı ürün o yüzden kendim acicam veya telefon tamircisi ne vericem...
Dün aksamda ekran döndürme bozuldu. Sensorun teki çalışmıyor. Hadi hayırlısı bakalım daha neler gorucez.

Oyla:

ENfER

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ENfer
Cihazım
Mi5s
Konular
0
Benim cihaz, note 9s 6/128
Uzerine ekran döndürme sensörü de bozuldu. Anlamadim gitti. Dun gece format attim yinede duzelmedi.

Oyla:

Hakkit

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Hakkı
Cihazım
Resmi note 9 pr
Konular
0
Merhabalar, Kamera toz alma sorunu benim telefonumda da mevcut toz alan kamera ana kamera biraz daha alırsa sanırım fotoğraf çekemez hale gelir sanırım kullaklık kısmından girip oraya kadar ulaşıyor 2 ay olmadı daha alalı.
İkinci problem ise telefonun tamamen şarjı bittiğinde kendi şarj aleti şarj etmiyor başka bir şarj aleti ile şarj yapıp açılmasını sağlıyorum sonra kendi şarj aleti ile şarj ediyorum ben bu telefonu anlayamadım iki şarj aleti taşımam gerekiyor.
Telefonu nasıl ve hangi teknik serviste hızlı bir çözümle yaptıra bilirim bilgisi olan varmıdır ?

Oyla:
Üst Alt