Gcam Note 9 Pro için GCAM

tahabuyuktas

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Taha
Cihazım
Note 9 Pro
Meslek
SEO Uzmanı
Konular
2
Arkadaşlar internetten bulduğum bir kaçını denedim ama hatalar ile karşılaştım. Çalışan bir gcam linki atabilir misiniz

note8prosahibi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berkay
Cihazım
Note 8 Pro
Konular
50
Arkadaşlar internetten bulduğum bir kaçını denedim ama hatalar ile karşılaştım. Çalışan bir gcam linki atabilir misiniz
burdakine baktınız mı acaba hocam
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

burdakine baktınız mı acaba hocam
+ burdakini de deneyebilir misiniz hocam

robomopaw

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cagatay
Cihazım
Redmi Note 9 Pr
Konular
4
Note 9 promiçin olnlar malesef %90 48mp sony sensörlü(note 9 pro hindistan curtana yada bizdeki 9s) cihazlar için. 64 mp samsung gw1 sensörlü olan tr note 9 pro joyeuse sürümünü destekleyenlerde de sorun var. Bazısında video çalışıyor ama fotoğraf ve video sadece ana kamerayı görüyor, bazısında ise 3 kamera çalışıyor ama video olmuyor.

Fotoğraf olarak en iyi çalışan onfire sürümü olarak buldum.

robomopaw

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cagatay
Cihazım
Redmi Note 9 Pr
Konular
4
Sabah onfireda in daha düzgününü bulamadım yazarken aklıma takıldı kontrol edeyim dedim şanstır farklı bir üretici yeni bir sürğm yayınlamış deneyim dedim. 3 kamera ve videoyu nihayet çalıştırdım.
Gcam ve config link:

Config dosyasını yükledikten sonra Ayarlardan gelişmişe tıklayın sayfanın altına gidin orada "yardımcı kamera" ya tıklayın burada 2 ve 5. Kamera hariç hepsini işaretleyin. 1. Lens normal, 3. Lens geniş, 4. Lens makro kameranız olacaktır. 1x 3x diye numara veriyor dilerseniz simge olarak portre manzara ve çiçek seçebilirsiniz.

Config yükledikten sonra vizör teklemeli hareket ederse deneyimsel ayarlardan opengl önizlemeyi kapatın. Hdr+ için aygıt modeli ayarlarından ana kamerayı samsung s5kgw1 seçebilirsiniz. Diğerleri için denemedim açıkçası.

Videoya geçerken foto modunda ana kamerada olmaz iseniz videoya geçtiğinizde uygulamadan atıyor. Video sadece ana kamerada mevcut umarım bunu da hallederler.

tahabuyuktas

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Taha
Cihazım
Note 9 Pro
Meslek
SEO Uzmanı
Konular
2
Sabah onfireda in daha düzgününü bulamadım yazarken aklıma takıldı kontrol edeyim dedim şanstır farklı bir üretici yeni bir sürğm yayınlamış deneyim dedim. 3 kamera ve videoyu nihayet çalıştırdım.
Gcam ve config link:

Config dosyasını yükledikten sonra Ayarlardan gelişmişe tıklayın sayfanın altına gidin orada "yardımcı kamera" ya tıklayın burada 2 ve 5. Kamera hariç hepsini işaretleyin. 1. Lens normal, 3. Lens geniş, 4. Lens makro kameranız olacaktır. 1x 3x diye numara veriyor dilerseniz simge olarak portre manzara ve çiçek seçebilirsiniz.

Config yükledikten sonra vizör teklemeli hareket ederse deneyimsel ayarlardan opengl önizlemeyi kapatın. Hdr+ için aygıt modeli ayarlarından ana kamerayı samsung s5kgw1 seçebilirsiniz. Diğerleri için denemedim açıkçası.

Videoya geçerken foto modunda ana kamerada olmaz iseniz videoya geçtiğinizde uygulamadan atıyor. Video sadece ana kamerada mevcut umarım bunu da hallederler.

Cevabınız için teşekkürler fakat bu kameranın daha iyi şeyler yapabileceğine eminim

floraolivia

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Edward
Cihazım
Redmi 6
Konular
0
Bu uygulamayı ile ücretsiz olarak değiştirebilir miyim..?

Alpmen

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
yüksel
Cihazım
xioami note9pro
Konular
0
arkadaşlar note 9 pro depolamada diğer dosyalar bölümü var .çok yer kaplıyor.temizleme imkanımız varmı
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

arkadaşlar note 9 pro depolamada diğer dosyalar bölümü var .çok yer kaplıyor.temizleme imkanımız varmı

note8prosahibi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berkay
Cihazım
Note 8 Pro
Konular
50
Üst Alt