Yardım Note 9 Pro Global TWRP Rom Yukleme Sorunu

Baycexis123

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Fatih
Cihazım
RedmiNote 9 Pro
Konular
2
Arkadaşlar bende Note 9 Pro Global var(joyeusw) ve ben uzun süredir telefonu guncellememistim.
Bende TWRP 9S olarak gözüküyor ama sorun çıkarmamış hiç.

Şimdi 14.0.3 Global Rom atmaya çalıştığımda bu cihaz curtana, joyeuse değil diyor. (TWRP 9S gözüktüğü için)

Ne yapmalıyım?

emirhanyaglici

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emir
Cihazım
Redmi Note 11
Konular
92
Arkadaşlar bende Note 9 Pro Global var(joyeusw) ve ben uzun süredir telefonu guncellememistim.

Şimdi 14.0.3 Global Rom atmaya çalıştığımda bu cihaz curtana, joyeuse değil diyor. (TWRP 9S gözüktüğü için)

Ne yapmalıyım?
Cihazın kendi rom dosyasındaki recovery.img dosyasını flashlamayı deneyin.
Basaransemih2009

Ü

Üye silindi 265308

Guest

Ne yapmalıyım?
Evet.Bendede 9 pro var ve bendeki twrpdede 9s yazıyor.Galiba islemcileri aynı veya recovery dosyalarında fark yok.Endise edilecek durum yok

emirhanyaglici

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emir
Cihazım
Redmi Note 11
Konular
92
Evet.Bendede 9 pro var ve bendeki twrpdede 9s yazıyor.Galiba islemcileri aynı veya recovery dosyalarında fark yok.Endise edilecek durum yok
Hocam endişe edilecek durum yok da mi flash cihazı curtana olarak görüyor romu atamıyor o yüzden

Baycexis123

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Fatih
Cihazım
RedmiNote 9 Pro
Konular
2
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Arkadaşlar teşekkürler dün bayağı kurcalayarak telefonu soft brick ettim :D Dosya biçimleri vs.vs. her şeyi de birbirine soktum.

Bunun ana sebebi TWRPnin hep dosyalari temizleme ve biçimlendirme konusunda sorun cikarmasiydi.

En sonda Orangefox Recovery yükleyip datayi vs. temizleyip biçimlendirdim sonrasında da mi flashsiz direk bat dosyasindan global kararlı romu atınca düzeldi.

Üst Alt