Rehber Note 9 pro genpa toz garanti sonucu!

MehmetSaykaya

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet
Cihazım
Note 9 pro
Konular
7
Merhabalar note 9 pro aldım 5 gün sonra kamerasında çok küçük kamerayı açınca belli olmayan 3 parça toz farkettim. Tozlar aşırı küçüktü sadece ışık altında dikkatli bakıldığında belli oluyordu. Bu nedenle garantiye yollamıştım , bugün sonuçlandı buyrun sonuç ;
Ek Açıklama 2020-09-10 204324.png

İlla toz artıp 14 gün iade değişim süresi geçince garantiye yollayacağız.
Bir şey okumuştum gizli ayıplı ürün yani sonradan ortaya çıkan ayıplar içinde değişim veya iade hakkı doğuyormuş doğru mudur ?
Teşekkürler.

Ekli dosyalar

• Ek Açıklama 2020-09-10 204324.png
    38,4 KB · Görüntüleme: 75

Gala1905

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Aslan
Cihazım
Redmi Note10pro
Konular
23
Tüketici hakları bu konularda tamamen tüketicinin arkasındadır. Biraz uğraşırsın ama işin sonunda ister iade istersen de değişim yaptırabilirsin.

MehmetSaykaya

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet
Cihazım
Note 9 pro
Konular
7
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hocam evafone boktan bir servis değişim iade felan yapmazlar boşuna ugrasmayın hiç zaten xiomi kendi açıkladı sadece 1 partide bu sorun varmış ben 6 aydır kullanıyorum bende böyle bir sorun yok hepsinde olsaydı belki değişim iade mümkündü ha satın aldıgınız yerde iade varsa iade yapmanız mümkün süresi bitmeden ama evafone değişim iade yapmaz
Yaptığı açıklamanın linkini atabilir misiniz ?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Tüketici hakları bu konularda tamamen tüketicinin arkasındadır. Biraz uğraşırsın ama işin sonunda ister iade istersen de değişim yaptırabilirsin.
Biraz kullanayım diye düşünüyorum alırsa artık garantiye gönderip yaptıracağım bidaha alırsa değişim veya iade isterim herhalde.

aslan568

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yaşar
Cihazım
Mi Note 10 Pro
Meslek
tekniker
Konular
33
Merhabalar note 9 pro aldım 5 gün sonra kamerasında çok küçük kamerayı açınca belli olmayan 3 parça toz farkettim. Tozlar aşırı küçüktü sadece ışık altında dikkatli bakıldığında belli oluyordu. Bu nedenle garantiye yollamıştım , bugün sonuçlandı buyrun sonuç ;

İlla toz artıp 14 gün iade değişim süresi geçince garantiye yollayacağız.
Bir şey okumuştum gizli ayıplı ürün yani sonradan ortaya çıkan ayıplar içinde değişim veya iade hakkı doğuyormuş doğru mudur ?
Teşekkürler.

Üst Alt