Yardım Note 9 pro Ekran kararma

Grover

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Grover
Cihazım
Resmi note 9
Konular
4
Merhaba yeni bir Xiaomi kullanıcısıyım 10 gündür redmi note 9 kullanıyorum ve cod mobile oynarken oyun içinde ekran simsiyah oluyor sesler devam ediyor. Düzelmesi için oyunu komple kapatıp yeniden açıyorum. Bunun sebebi ne olabilir inanılmaz can sıkıcı bir durum. Bu sorun sadece bende mi var kimse birşey söylemiyor. Sırf daha verimli oynayabilmek için telefonu değiştim ve eski telefonumla daha rahattım. Lütfen yardımcı olun

Emre Bayrak

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi note9 pro
Konular
0
Merhaba yeni bir Xiaomi kullanıcısıyım 10 gündür redmi note 9 kullanıyorum ve cod mobile oynarken oyun içinde ekran simsiyah oluyor sesler devam ediyor. Düzelmesi için oyunu komple kapatıp yeniden açıyorum. Bunun sebebi ne olabilir inanılmaz can sıkıcı bir durum. Bu sorun sadece bende mi var kimse birşey söylemiyor. Sırf daha verimli oynayabilmek için telefonu değiştim ve eski telefonumla daha rahattım. Lütfen yardımcı olun
Aynı sorun bende de var deli oldum bi çözüm bulamadım daha

Oyla:

Sinan0956

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sinan
Cihazım
Note 9 pro
Meslek
Pastacı
Konular
21
Cod tam stabil degil daha oyun içi hata olabilir diye düşünüyorum sahsen yoksa ekran süresi oyun ve videolarda otomatik den düşüyor

Oyla:

Emre Bayrak

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi note9 pro
Konular
0
Cod tam stabil degil daha oyun içi hata olabilir diye düşünüyorum sahsen yoksa ekran süresi oyun ve videolarda otomatik den düşüyor
Yok hocam otomatik düşme değil. Eski telefonumda oynarken otomatik ekran hafif kararoyordu. Şu an dediğimiz şey de ekran da hiçbirşey gözükmüyor. Simsiyah duvar kağıdı gibi düşün. Ama oyundaki sesler gelmeye devam ediyor.

Oyla:

Sinan0956

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sinan
Cihazım
Note 9 pro
Meslek
Pastacı
Konular
21
Yok hocam otomatik düşme değil. Eski telefonumda oynarken otomatik ekran hafif kararoyordu. Şu an dediğimiz şey de ekran da hiçbirşey gözükmüyor. Simsiyah duvar kağıdı gibi düşün. Ama oyundaki sesler gelmeye devam ediyor.
Oyunda hata vardır hocam kısa zamanda düzeltirler yoksa yazılımsal bir sıkıntı sanmıyorum böyle bir durumda

Oyla:

Emre Bayrak

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi note9 pro
Konular
0
Oyunda hata vardır hocam kısa zamanda düzeltirler yoksa yazılımsal bir sıkıntı sanmıyorum böyle bir durumda
Benim anlamadığım nokta da o hocam. Arkadaşlarla beraber oynuyoruz sürekli ama onlarda hiçbir sıkıntı olmuyor.

Oyla:

Sinan0956

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sinan
Cihazım
Note 9 pro
Meslek
Pastacı
Konular
21
Benim anlamadığım nokta da o hocam. Arkadaşlarla beraber oynuyoruz sürekli ama onlarda hiçbir sıkıntı olmuyor.
Bende pugb oyuncusuyum günde en az 4 saat oynarım ve bazen siler tekrar yüklerim daha akıcı oldugunun ispatını yapamam ama gösteririm silip tekrar yükle bazen pugbdede obb kendiliginden kalkıyor tekrar indirme gerekiyor bi dene istersen flower~~

Oyla:

Emre Bayrak

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi note9 pro
Konular
0
Bende pugb oyuncusuyum günde en az 4 saat oynarım ve bazen siler tekrar yüklerim daha akıcı oldugunun ispatını yapamam ama gösteririm silip tekrar yükle bazen pugbdede obb kendiliginden kalkıyor tekrar indirme gerekiyor bi dene istersen flower~~
Silip tekrar yükledim hocam bugün ama değişen birşey olmadı ne yazık ki

Oyla:

Emre Bayrak

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi note9 pro
Konular
0
Valla bilemedim şimdi bakalım bilen biri cıkacak mı
Sağolun yine de inşallah çıkar. Ekim ayının sonunda aldım telefonu daha iyi oynayabilmek için ama bu sıkıntı çıktı sinir etti iyice. Neyse iyi geceler teşekkür ederim

Oyla:
Üst Alt