Yardım note 9 pro bl kilidi sürekli gün atıyor. 400 saat.

ysnozver

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yasin
Cihazım
a2 lite
Konular
13
arkadaşlar note 9 pro mobil veriden kesinlikle bu süre içinde çıkmamama rağmen bl kilit süresinden sonra iki katı kadar süre veriyor. 10 gün mobil veri de kaldı cihazbu sefer de 400 saat verdi. Bunun nedeni neden bl kilidini hızlı yoldan nasıl açarız ? Bekleyecek süremiz kalmadı mobil veri de internetim de kalmadı lütfen yardım eder misiniz :(

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
Süre olarak esasında doldu ama pc bağlantısı yapmadım henüz hocam bir saat ve uyarı almadım o yüzden. benim farklı bir durum var sim kart sürekli tel.de takılı değil, arada takıyorum. ve geçen gün güncelleme geldi v11.0.4 den 0.6 ya güncelledim bu durum süremi sıfırlamış olabilir diye sordum.

Denemeden bilemeyiz...

Oyla:

cngzhnysl

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Cengizhan
Cihazım
Redmi Note 9pro
Konular
0
Orijinal sürümde deneyip hata alirsam hocam sizce bu programla isi cozebilir miyiz ona gore telefoncuya gidip imei islemini yaptıracağım :)

Oyla:

ugucum0202

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Uğur
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
36
Süre doldu ise açabilirsiniz
Benim BL kilidi açıktı. Teli servise göndereceğim diye kapattım. BL kilidini açmak için başvuru yapmamıştım.10 gün sonra telefon servisten geldi. Xioamitoolsta mi hesabımı açtım, BL kilidi açmayı seçtim ileri dedim ve BL kilidi anında açıldı.

Son düzenleme:
Oyla:

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
Aşkım ne yapıyors

Benim BL kilidi açıktı. Teli servise göndereceğim diye kapattım. BL kilidini açmak için başvuru yapmamıştım.10 gün sonra telefon servisten geldi. Xioamitoolsta mi hesabımı açtım, BL kilidi açmayı seçtim ileri dedim ve BL kilidi anında açıldı.

Forum ile WhatsApp karıştı sanırım haha--

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Daha önce bl açıldı ise anında açılıyor Yes~~

Oyla:

ugucum0202

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Uğur
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
36

ahahahaha o ne ya hiç yazmadım ki öyle birşey hatlar karışmışhaha--haha--haha--
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Ama hocam şöyle birşey var. Ben teli aldım 1 hafta süre verdi. Daha sonra yanlışkla clean all and lock seçip rom yükledim ve BL kapandı. Tekrar normal Mi unlock ile yaptım yine 1 hafta verdi. Ama servisten gelince Xiaomitools ile anında açtı.

Son düzenleme:
Oyla:

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
ahahahaha o ne ya hiç yazmadım ki öyle birşey hatlar karışmışhaha--haha--haha--
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Ama hocam şöyle birşey var. Ben teli aldım 1 hafta süre verdi. Daha sonra yanlışkla clean all and lock seçip rom yükledim ve BL kapandı. Tekrar normal Mi unlock ile yaptım yine 1 hafta verdi. Ama servisten gelince Xiaomitools ile anında açtı.

Sadece süre vermiş açılmamış,servise gidip gelince açma işleminin ve süreyi de tamamladığınız için açılmış...

Oyla:

Enduktans

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Alp
Cihazım
Note 9 Pro
Konular
1
Xiaomi Tool v2 ile deneyin hocam. bana da 1300 saat vermişti 5 dakikada açıldı. program pcye kurulduktan sonra bölgeyi ayarlardan çin yapmayı unutmayın.

Merhaba hocam,

Önce BL normal açmayı denedim 168 saat bekleme süresi verdi. Sonra sizin taktiği denedim bölgeyi çin yaptım. Yeniden başlattım programı vs. 3 kez denememe rağmen inatla Failed to unlock your device. You have to wait 167 hours diyor..

Atladığım bir nokta mı var diye 3 kez yaptım ama anlamadım işin aslı. Sizin bir fikriniz var mı ?

Oyla:

robomopaw

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cagatay
Cihazım
Redmi Note 9 Pr
Konular
4
Süre olarak esasında doldu ama pc bağlantısı yapmadım henüz hocam bir saat ve uyarı almadım o yüzden. benim farklı bir durum var sim kart sürekli tel.de takılı değil, arada takıyorum. ve geçen gün güncelleme geldi v11.0.4 den 0.6 ya güncelledim bu durum süremi sıfırlamış olabilir diye sordum.
İmei ve sim kart eşlemesi olarak baktığı için sıfırlamıştır yüksek ihtimal. Bu işi telefonun gerçek sahibi ve aktif kullanıcısının siz olduğunu doğrulamak için yapıyor. Kartı çıkarırsanız data kapalı olursa vs karşı tarafın bazı şeyleri düşünmesini sağlıyorsunuz. Ki bunlar söz meclisten dışarı telefonculuktan tutun hırsızlığa kadar uzanabiliyor. Zaten xiaomi de bl kilit bekleme süresini bu nedenlerden koyduğunu açıklıyor araştırırsanız.

Oyla:

cngzhnysl

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Cengizhan
Cihazım
Redmi Note 9pro
Konular
0
İmei ve sim kart eşlemesi olarak baktığı için sıfırlamıştır yüksek ihtimal. Bu işi telefonun gerçek sahibi ve aktif kullanıcısının siz olduğunu doğrulamak için yapıyor. Kartı çıkarırsanız data kapalı olursa vs karşı tarafın bazı şeyleri düşünmesini sağlıyorsunuz. Ki bunlar söz meclisten dışarı telefonculuktan tutun hırsızlığa kadar uzanabiliyor. Zaten xiaomi de bl kilit bekleme süresini bu nedenlerden koyduğunu açıklıyor araştırırsanız.

Anladım hocam cevap için teşekkürler. yeni telefona imei repair işlemi yapılmadan kullanmayı düşünmüyorum, malum işlem sırasında telefon sıfırlanıyor/formatlanıyor bu durumda aynı işlemleri uygulamaları tekraren yüklemek istemiyorum ve anladığım kadarıyla en az 1 hafta mobil veri aktif şekilde kullanmak gerekiyor. Sanırım ilk ve son Yurtdışı kayıtsız telefonum olacak bu :)

Oyla:

Enduktans

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Alp
Cihazım
Note 9 Pro
Konular
1
Merhaba hocam,

Önce BL normal açmayı denedim 168 saat bekleme süresi verdi. Sonra sizin taktiği denedim bölgeyi çin yaptım. Yeniden başlattım programı vs. 3 kez denememe rağmen inatla Failed to unlock your device. You have to wait 167 hours diyor..

Atladığım bir nokta mı var diye 3 kez yaptım ama anlamadım işin aslı. Sizin bir fikriniz var mı ?

Kendime cevap; konuştuğum birkaç kişiden edindiğim bilgiye göre, Sanırım ilk BL açma işlemini bu program ile başlatmadığım için mecburen bekliyorum..

Oyla:
Üst Alt