Yardım Note 9 Pro Arama Kaydetme Nasıl Yapılıyor

gkhntsdmr

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
gökhan
Cihazım
Poco F2 Pro
Konular
31
merhaba arkadaşlar dün migrostan note 9 pro 128 gblık olan versiyonunu satın aldım daha önce mi6 kullanıyordum onda kendiliğinden arama kaydetme vardı note 9 pro da bulamadım bu özelliği cihazda global 11.0.1.0 versiyonu yüklü olarak geldi acaba 11.0.4.0 kurulumunu yapsam bu özellik aktif olur mu ?

Şresyon

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsmail
Cihazım
Samsung Note 8
Meslek
Yazılımcı
Konular
22
BL kilidini açıp endonezya rom kurucam sormak istediğim bişey var endonezya romu kurduktan sonra cihaz otomatik günceleme almaya devam edermi? ve ileride global roma tekrar dönersem aynı şekilde güncelleme almaya devam edermi?
Siz attıktan sonra eğer otomatok güncelleme seçeneği varsa kapatın o zaman almaz sanırım :)

Oyla:

gkhntsdmr

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
gökhan
Cihazım
Poco F2 Pro
Konular
31
Siz attıktan sonra eğer otomatok güncelleme seçeneği varsa kapatın o zaman almaz sanırım :)
almasını istiyorum zaten örneğin endonezya rom kurulu ise o rom üzerinden güncelleme almasını isterim veya globale dönersem globale gelen güncellemeleri alsın zaten 7 gün süre verdi unlock için 7 gün sonra tekrar unlock etmeyi deneyip rom kurucam teşekkür ediyorum yardımların için

Oyla:

Şresyon

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsmail
Cihazım
Samsung Note 8
Meslek
Yazılımcı
Konular
22
almasını istiyorum zaten örneğin endonezya rom kurulu ise o rom üzerinden güncelleme almasını isterim veya globale dönersem globale gelen güncellemeleri alsın zaten 7 gün süre verdi unlock için 7 gün sonra tekrar unlock etmeyi deneyip rom kurucam teşekkür ediyorum yardımların için
Rica ederim hocam denemekte fayda var :)

Oyla:

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104

Hangi global/fabrika/orijinal romda olursanız olun güncelleme alırsınız....

Oyla:

ismail0100

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
İsmail
Cihazım
Note 9 Pro
Konular
5
Arkadaşın sorusuna farklı olarak uygulama var mı? ACR kullanıyordum önceki telefonda bunda çalışmadı.

Oyla:

mso

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Note 9 Pro
Konular
12
Bende redmi 3 telefonumda kayıt özelliği kullandim saçma şekilde bu hp uzerinden aldığım 9 pro üzerinde global rom var. Bl kilidi açıp aslında garanti dışı bırakmak istemiyorum. Diğer türlü cihazı brick etme ihtimali olabilir. Ondan korkuyorum.

Oyla:

gkhntsdmr

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
gökhan
Cihazım
Poco F2 Pro
Konular
31
Hangi global/fabrika/orijinal romda olursanız olun güncelleme alırsınız....
Peki hocam BL Kilidini açık cihazı garantiye göndermem gerektiğinde tekrar kilitlesem serviste bunu anlarlar mı? yoksa direk garanti dışımı kalıyor cihaz

Oyla:

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
Peki hocam BL Kilidini açık cihazı garantiye göndermem gerektiğinde tekrar kilitlesem serviste bunu anlarlar mı? yoksa direk garanti dışımı kalıyor cihaz

Delta servis harici diğerlerinde garanti dışı kalır ve isterlerse tespit ederler...

Oyla:
Üst Alt