Yardım Note 9 Pro 128 GB Wifi Bağlanmıyor

zekibirkan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zeki
Cihazım
Note 9 pro 128
Konular
5
Dostlar wifiden indirme yaparken indirmeyi durdurdum ve mobil veriye geçtim. Sonrasında hiç bir wifi ye bağlanamıyorum. İp alınıyor yazıyor sonrasında kaydedildi olarak kalıyor. Konulardan bu güncellemeyi (JOYEUSETRGlobal_V12.0.1.0.RJZTRXM) indirdim. Güncelledim ama düzelmedi yardımcı olabilecek var mı?

SerseristyLe

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Mi 10 T
Konular
44
Dostlar wifiden indirme yaparken indirmeyi durdurdum ve mobil veriye geçtim. Sonrasında hiç bir wifi ye bağlanamıyorum. İp alınıyor yazıyor sonrasında kaydedildi olarak kalıyor. Konulardan bu güncellemeyi (JOYEUSETRGlobal_V12.0.1.0.RJZTRXM) indirdim. Güncelledim ama düzelmedi yardımcı olabilecek var mı?
Bu modem ile alakalı hocam daha önceden bu sorunu yaşadım düzelip bozuluyordu sonunda modem değişikliği yapınca kökten çözüldü sorun

zekibirkan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zeki
Cihazım
Note 9 pro 128
Konular
5
Bu modem ile alakalı hocam daha önceden bu sorunu yaşadım düzelip bozuluyordu sonunda modem değişikliği yapınca kökten çözüldü sorun
Az önce başka bir telefonun paylaştığı internete bağlandı. Hocam modem yeni sayılır 3-4 aydır da sorun yaşamadım. Başka cihazlar modeme bağlı. Sanırım modemi resetlemem gerekecek.

SerseristyLe

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Mi 10 T
Konular
44
Az önce başka bir telefonun paylaştığı internete bağlandı. Hocam modem yeni sayılır 3-4 aydır da sorun yaşamadım. Başka cihazlar modeme bağlı. Sanırım modemi resetlemem gerekecek.
Hocam düzeliyor sonradan yine yapıyor suda var diyelim cihazım mi 10 t bende yapıyor eşimdede aynı cihazdan var bende yapıyor onda yapmıyor başıma geldi bu rom değiştirdim sıfırladım vs vs üç beş gün sonra yine bende yaptı sonunda modem değişikliği ne gittim dahada sorun olmadı ve sebebini hala çözemedim

Üst Alt