Soru note 9 dan yeni kontrol merkezi kalktimi

Sireno52

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Turgay
Cihazım
Mi band 4
Konular
18
Selam eşimin telefonu note 9 tüm güncellemeleri yaptım telefon sapıttı mecburen hard reset yaptım telefon düzeldi fakat MIUI 12.0.7 kurulumundan sonra ayarlar menüsünde yeni kontrol merkezi aktif etme seçeneğinin olmadığını farkettim benim telefonum redmi note 8 pro aynı MIUI 12.0.7 güncellemesi var benim telefonda yeni kontrol merkezi seçeneği var note 9 da yok bu uygulama bu telefonlardan kaldırıldı mı ?

ramazan özkaya

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ramazan
Cihazım
Mİ A 3
Meslek
esnaf
Konular
48
Selam eşimin telefonu note 9 tüm güncellemeleri yaptım telefon sapıttı mecburen hard reset yaptım telefon düzeldi fakat MIUI 12.0.7 kurulumundan sonra ayarlar menüsünde yeni kontrol merkezi aktif etme seçeneğinin olmadığını farkettim benim telefonum redmi note 8 pro aynı MIUI 12.0.7 güncellemesi var benim telefonda yeni kontrol merkezi seçeneği var note 9 da yok bu uygulama bu telefonlardan kaldırıldı mı ?
Xioami demek güncelleme de hep sorun demek hocam

Mi A3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

M.Sami

Xiaomi Mİ 11 - 12/256 Special Edition
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mahmut
Cihazım
Mİ 11
Meslek
IT
Konular
7
Xioami demek güncelleme de hep sorun demek hocam

Hayır hocam siz sanırsam A3 kullandığınız için orjinal rom ve sürümü görmemişsiniz sanırsam.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

eşim telefon redmi not 9 pro hiç bir sapıtmadı 1 senedir sorunsuz kullanıyor .
Sanırsam elinizdeki Oynanmış Turkey sürümü yada EEa sürümü olabilir.
sürüm isminiz nedir

Ekli dosyalar

• WhatsApp Image 2021-03-28 at 11.18.45.jpeg
    WhatsApp Image 2021-03-28 at 11.18.45.jpeg
    57,4 KB · Görüntüleme: 7

ramazan özkaya

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ramazan
Cihazım
Mİ A 3
Meslek
esnaf
Konular
48
Hayır hocam siz sanırsam A3 kullandığınız için orjinal rom ve sürümü görmemişsiniz sanırsam.
gördüm hocam da redmi 8 de eşimde var. ben genel olarak söyledim, redmi 9 dada mi A3 gibi güncellemeleri yapmayın diye ilan edildi.

M.Sami

Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mahmut
Cihazım
Mİ 11
Meslek
IT
Konular
7
gördüm hocam da redmi 8 de eşimde var. ben genel olarak söyledim, redmi 9 dada mi A3 gibi güncellemeleri yapmayın diye ilan edildi.

Her markada sorun olabilir
1 A3 Saf anroid sürüm vardır Yani Xioami Bir alakası yokdur
2 redmi 8 dediniz cihaz zaten çok çok düşük ram ve işlemci sahip sapıtması normal
Eşimin eski telefon Huawei Y6 2019 32 GB sürekli donar kitlenir
Siz isterseniz mi 11 mi 10 redmi not10 pro gibi cihazlar kullanın nasıl bir zevk alırsınız o zaman anlarsınız
2 model kullanım 290 model mal etmek çok üzücüdür.
size tavsiyem bütçeniz varsa mi10t yada Redmi not 10 pro almanız.

Sireno52

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Turgay
Cihazım
Mi band 4
Konular
18
Şimdi şöyle bir durum var sıfır alındıktan itibaren sürekli guncelemeleri yükledim yani temiz bir güncelleme yapmadım her gelen güncellemeyi yükledim 12.0.7 den önceki güncelleme ile yeni kontrol paneli rahat kullanılıyordu sonra 12.0.7 güncellemesi geldi telefonda donmalar kasılmalar başladı bende hard reset attım şu an stabil calisiyor istenilen ekran görüntüsü nu uygun bir zamanda atacagim

Sireno52

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Turgay
Cihazım
Mi band 4
Konular
18
Telefonun MIUI sürüm bilgiside bu

Ekli dosyalar

• 1616990405647.jpg
    1616990405647.jpg
    246 KB · Görüntüleme: 7

Doğukan.unalan

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Doğukan
Cihazım
Redmi Note 9PRO
Konular
5
Güncelleme yapmadan önce forumdan diger guncellemis kişi var ise veyahut güncelleme ile sorun oluşmuş konu acmis biri varmi diye kontrol ediniz öyle bir sey ki guncellemeden once 13-14 saat ekran suresi veren telefon guncelleyince 10 saate düşüyor Xiaomi bu konuda biraz başarısız güncelleme ile bazi ozellikler kısılıyor gibime geliyor(takilma kasma pil süresi azalmasi ) benimde ama bilmiyorum ve cihaz note 9 pro bendeki Endonezya 12.04 ile ilk defa Xiaomi guncellemede faydali oldu :D

M.Sami

Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mahmut
Cihazım
Mİ 11
Meslek
IT
Konular
7
Güncelleme yapmadan önce forumdan diger guncellemis kişi var ise veyahut güncelleme ile sorun oluşmuş konu acmis biri varmi diye kontrol ediniz öyle bir sey ki guncellemeden once 13-14 saat ekran suresi veren telefon guncelleyince 10 saate düşüyor Xiaomi bu konuda biraz başarısız güncelleme ile bazi ozellikler kısılıyor gibime geliyor(takilma kasma pil süresi azalmasi ) benimde ama bilmiyorum ve cihaz note 9 pro bendeki Endonezya 12.04 ile ilk defa Xiaomi guncellemede faydali oldu :D
sorun xiomide değil sorun devlet politası bunu kapat bunu aç demelerinden dolayı
bundan dolayı EEA yok Global saçma saman romlar çıkdı.
bir tek Endonezya karışamadılar daha karışmalar inş çin rom en yakın rom Endonezya gerisi çöp .

Üst Alt