Yardım Note 9 bildirim sorunları

kckshn7

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Osman
Cihazım
Note 9
Konular
1
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
MIUI Global 12.0.4 Kararlı
Telefon Modeli
Note 9
Bootloader Kilidi
Bilmiyorum
Merhaba forumda yeni üyeyim yanlış başlık ve yanlış konumdaysam kusuruma bakmayın. Note 9 telefon aldım 3 4 ay oldu yaşadığım sorunlardan bir kaç tanesi şunlar 1. Whatsapp bildirimine tıklayınca tam ekran yerine kayan pencerede açılıyor forumda gördüğüm hızlı cevap butonunu kapatı denedim ama olmadı. 2. Whatsappta bildirim sıralaması olayı cok canımı sıkıyor ilk kim mesaj atarsa başka kim mesaj atarsa atsın kayan bildirimde sürekli onun mesajını görüyorum.bu önemsiz bu sorun ama çözümü varsa neden halletmeyeyim. 3. İnstagram,twitter gibi sosyal medya yani sonradan indirdiğim uygulamaların bildirimleri ekranım açık dahi olsa uygulamaya girmeden gelmiyor yada 1 saat 2 saat sonra geliyor bildirim ayarlarından hepsi açık. Bunların da bildirim ayarları hep açık forumda ki cevapların hepsini denedim ama yinede sonuca varamadım. Dediğim gibi yanlış yerdeysem de tekrardan kusura bakmayın. Şimdiden teşekkürler

berkaysun

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Yusuf
Cihazım
redmi Note 9s
Konular
5
Hahahaha öyle deme be
9s aldığımdan beri whatsapp bildirim sorunu yaşıyorum.
Kafasına göre bildirimler :)
Bazen zamanında bazen geç bazen gelmiyor, bazen sesli bazen sessiz bazen titreşimli bazen o da yok.
Ya sabır işte ne diyim :)

Oyla:
Üst Alt