Soru Note 8 Rom Yükleme Hk.

bezzazi

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
bezzazi
Cihazım
RN8
Konular
10
Hayır gerek yok istediğiniz sürüme geçebilirsiniz ama lütfen dikkatli uygulayın adımları
Hocam çok kişiye sordum fakat cevap alamadım. RN8 için stabil hatasız hangi aosp romu önerirsiniz? Android sürümü önemli değil

haknhancer

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hakan
Cihazım
redmi note9 pro
Konular
0
Telefonuma 12.5 i yükledim ve telefonu yeniden başlattım.TWRP diye bir ekran geldi internetten biraz araştırdım ve romu tekrar yükleyin diyen insanları gördüm.Bende aynen yaptım install rom dedim fakat ondan sonra telefonu yendien başlattıgımda mi ekranında takılı kaldı ses düğmesi ve açma kapama düğmesine basılı tuttugumda gelen fastboot ekranı da takılı kaldı ne yapacağımı bilmiyorum lütfen birileri yardım etsin.Redmi note 9 pro.

Decidueye

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan Savcı
Cihazım
Poco x3 pro
Meslek
Öğrenci
Konular
71
Telefonuma 12.5 i yükledim ve telefonu yeniden başlattım.TWRP diye bir ekran geldi internetten biraz araştırdım ve romu tekrar yükleyin diyen insanları gördüm.Bende aynen yaptım install rom dedim fakat ondan sonra telefonu yendien başlattıgımda mi ekranında takılı kaldı ses düğmesi ve açma kapama düğmesine basılı tuttugumda gelen fastboot ekranı da takılı kaldı ne yapacağımı bilmiyorum lütfen birileri yardım etsin.Redmi note 9 pro.
Hocam bu işleri bilmeden girişmeyin lütfen

utkurei19

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Utku
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
25
Sıfırdan rom yükledikten sonra format data yapmazsanız cihaz boot olmaz.

bezzazi

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
bezzazi
Cihazım
RN8
Konular
10
hocalarım aosp rom kurmak için başka bir yazılım kurmaya gerek var mı? yani recovery kurup wipe işlemlerini yaptıktan sonra direkt olarak romu kurup kullanabiliriz değil mi?

Decidueye

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan Savcı
Cihazım
Poco x3 pro
Meslek
Öğrenci
Konular
71
hocalarım aosp rom kurmak için başka bir yazılım kurmaya gerek var mı? yani recovery kurup wipe işlemlerini yaptıktan sonra direkt olarak romu kurup kullanabiliriz değil mi?
Eğer gerek ise firmware kurmanız gerek

bezzazi

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
bezzazi
Cihazım
RN8
Konular
10
onu nasıl bileceğiz hocam? arrowos veya pixel experience kurmak istiyorum. bunlara gerekli mi?

Decidueye

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan Savcı
Cihazım
Poco x3 pro
Meslek
Öğrenci
Konular
71
onu nasıl bileceğiz hocam? arrowos veya pixel experience kurmak istiyorum. bunlara gerekli mi?
Romun zaten sitelerinde yazar yada videolarını izleyin eğer android 12 ye geçerseniz magisk vs. İçin hafıza kartı veya usb otg lazım

Üst Alt