Soru note 8 pro sürekli açılıp kapanıyor

tlgcntrk

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
tolga
Cihazım
note 8 pro 128
Konular
1
merhaba yaklaşık bir yıldır note 8 pro 128 gb kullanıyorum. bu gün telefon birden kendi kendine açılıp kapanmaya başladı. sürekli olarak kapanıyor red mi yazısı çıktıktan sonra tekrar kapanıp bir daha açılıyor ve durmadan bu şekilde devam ediyor ..güç tuşu ve ses açma tuşuna basıyorum ancak işlevsiz .ses kısma tuşuna bastığımda fastboot yazısı çıkıyor ancak bi kaç snaiye sonra tekrar kapanıp açılmaya devam ediyor..bu sorunu yaşayan ya da çözümünü bilen yardımcı olabilirse sevinirim

kerimcelik1717

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Konular
16
Pil ile ilgili bir sorun olabilir. Çünkü bir şey yapılmamış telefona.

Redmi Note 9 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

kera706

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Karim
Cihazım
Xiaomi Redmi
Konular
54
güç tuşu ve ses açma tuşuna basıyorum ancak işlevsiz .ses kısma tuşuna bastığımda fastboot yazısı çıkıyor ancak bi kaç snaiye sonra tekrar kapanıp açılmaya devam ediyor..
Ses açma tuşunu basılı tutun recovery ye girmeli, oradan hard reset yapın.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Çünkü bir şey yapılmamış telefona.
Bizim telefonlarda oluyor böyle şeyler. Bir şey yapılmasa da hangi sa bir uygulama veya başka bir sebepten oluyor. Güncelleme yaparken de oluyor. O yüzden hep söylüyordum ki, bl kilidini açık tutun.
Şimdi bu arkadaşın telefonunda bl kilidi açıksa bir korkusu yok. Şimdi recovery ye girip hard reset yapınca sorun çözülürse iyi. Aksi taktirde yetkili hesap gerekiyor. Ya da garanti süresi bitmemiş se öyle çözebilir.

Son düzenleme:

tlgcntrk

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
tolga
Cihazım
note 8 pro 128
Konular
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Bizim telefonlarda oluyor böyle şeyler. Bir şey yapılmasa da hangi sa bir uygulama veya başka bir sebepten oluyor. Güncelleme yaparken de oluyor. O yüzden hep söylüyordum ki, bl kilidini açık tutun.
Şimdi bu arkadaşın telefonunda bl kilidi açıksa bir korkusu yok. Şimdi recovery ye girip hard reset yapınca sorun çözülürse iyi. Aksi taktirde yetkili hesap gerekiyor. Ya da garanti süresi bitmemiş se öyle çözebilir.
bahsettiğiniz kilitle ilgili bir bilgim yok , telefon geldiği gbi herhangi bir ayarıyla oyanmadım , ses açma tuşuna uzunca süre basılı tuttum ancak telefon sürekli olarak açılıp kapanıyor ve kısa aralıklarla iki saniye sürüyor kapanıp açılması ve sadece siyah ekranda redmi yazısı görünüyor o kadar .garantisi devam ediyor.sorun kızımın bütün resimleri içinde ve servis süresince yedek telefon yok

Darkfire48

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Red Mi Note 9S
Meslek
Mühendis
Konular
3
bahsettiğiniz kilitle ilgili bir bilgim yok , telefon geldiği gbi herhangi bir ayarıyla oyanmadım , ses açma tuşuna uzunca süre basılı tuttum ancak telefon sürekli olarak açılıp kapanıyor ve kısa aralıklarla iki saniye sürüyor kapanıp açılması ve sadece siyah ekranda redmi yazısı görünüyor o kadar .garantisi devam ediyor.sorun kızımın bütün resimleri içinde ve servis süresince yedek telefon yok
hocam muhtemelen bütün resimleriniz gitti

yazılımsal bir arızaysa tabii donanımsal bir arızaysa kurtarılabilir

Hasan Ç.

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Hasan
Cihazım
Redmi Note 8 pr
Konular
0
merhaba yaklaşık bir yıldır note 8 pro 128 gb kullanıyorum. bu gün telefon birden kendi kendine açılıp kapanmaya başladı. sürekli olarak kapanıyor red mi yazısı çıktıktan sonra tekrar kapanıp bir daha açılıyor ve durmadan bu şekilde devam ediyor ..güç tuşu ve ses açma tuşuna basıyorum ancak işlevsiz .ses kısma tuşuna bastığımda fastboot yazısı çıkıyor ancak bi kaç snaiye sonra tekrar kapanıp açılmaya devam ediyor..bu sorunu yaşayan ya da çözümünü bilen yardımcı olabilirse sevinirim
Muhtemelen sizin sorununuz çözülmüştür ancak benim gibi çözüm arayıp da bulamayanlar için kendi çözümümü yazıyorum. Ben de aynı sorunla karşılaştım. Neredeyse 1 saat boyunca sürekli açılıp kapandı ve ben sadece redmi yazısını görüyordum. İnternette de bir çözüm bulamadım. Açma kapama ( güç) tuşunun bir şekilde cebimde basılı kalabileceği yorumlarını gördüm. Ben de güç tuşunu takıldığı yerden kurtarmak için mümkün olduğunca seri bir şekilde açma kapama tuşuna arka arkaya bastım ve telefonum düzgün bir şekilde açıldı. Tuşa baktığımda ve dıştan dokunduğunda her şey normal görünüyordu ama muhtemelen dışarıdan belli olmayacak şekilde basili kalıyor. Önerdiğim yöntem işe yaramazsa o tuşu kurtarmak için tırnağınızın ya da bir aletin yardımıyla sağa sola oynatmayı deneyin.

Fakelifetk

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emirhan
Cihazım
Redmi note 7
Meslek
E-Ticaret
Konular
28
Aynısı banada oldu dün kendi kendine açılıp kapandı.

salim21

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Salim
Cihazım
Poco x3 Pro
Konular
18
iyi bi baksana acma power tuşu takılımı kalmış kendi kendine mi basıyor acaba vs...

bozoksrf

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
bozok
Cihazım
redmı note 9
Konular
2
note 9 var ve sureklı kapanıp acılıyor red mı yazısına kadar gırebıblıyor ses kapatma ve powera bastıgımda fastboot yazısını gorup oyle kalıyor zorla ugrasrak ses acma ıle powera bastım recovery yazdı ve batarya ısaretı gosterdı baska tepkı vermedı cozemıyorum

note 9 var ve sureklı kapanıp acılıyor red mı yazısına kadar gırebıblıyor ses kapatma ve powera bastıgımda fastboot yazısını gorup oyle kalıyor zorla ugrasrak ses acma ıle powera bastım recovery yazdı ve batarya ısaretı gosterdı baska tepkı vermedı cozemıyorum yardımcı olur musun

Üst Alt