Yardım Note 8 Pro mobil veride bazı oyunlara bağlanamıyorum.

sezerdelice

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Sezer
Cihazım
Redmi Note 8 Pr
Konular
1
Merhaba,

Note 8 Pro telefonunu yaklaşık 8 ay önce almıştım. İlk aldığımdan beri mobil veri ile bazı oyunlara bağlanamıyorum. Örnek vermem gerekirse Kafa Topu 2 bağlanırken Dragon Mania oyununa bağlanamıyorum. İnstagram, twitter gibi social media'da sorun yok bağlanabiliyorum sadece bazı oyunlarda bağlanmıyor. sadece 3G kullanmayı denedim yine aynı sorun ile karşılaştım. Wifi,Bluetooth, Mobil veriyi sıfırladım yine bağlanamadım. Android en güncel versiyon.

Yardımcı olabilir misiniz şimdiden teşekkürler.

İlbeyy

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
İlbey
Cihazım
Redmi note 8 pr
Konular
0
Merhaba,

Note 8 Pro telefonunu yaklaşık 8 ay önce almıştım. İlk aldığımdan beri mobil veri ile bazı oyunlara bağlanamıyorum. Örnek vermem gerekirse Kafa Topu 2 bağlanırken Dragon Mania oyununa bağlanamıyorum. İnstagram, twitter gibi social media'da sorun yok bağlanabiliyorum sadece bazı oyunlarda bağlanmıyor. sadece 3G kullanmayı denedim yine aynı sorun ile karşılaştım. Wifi,Bluetooth, Mobil veriyi sıfırladım yine bağlanamadım. Android en güncel versiyon.

Yardımcı olabilir misiniz şimdiden teşekkürler.
Aynı sorunu bende yaşıyorum rise of kingdoms oynarken karşıma izin ver diye bişi çıkıyor basıyorum hiçbir etki olmuyo

Oyla:
Üst Alt