İnceleme Note 8 pro Kamera kullanımı

S_irfanoglu

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Şükrü
Cihazım
Redmi note8 pro
Konular
1
Merhaba arkadaşlar note 8 pro kullanıyorum..kamerası fena değil özellikle 64mp kısmı fakat kameradaki pro kısmı nedir nasıl kullanılır , geniş açılı foto nasıl nerden çekebilirim gibi bi kaç soru var aklımda...bilgilendirirseniz çok sevinirim

Muradovs

MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut Furkan
Cihazım
Mi 9T
Meslek
Bar Şefi
Konular
275
Pro modu kendinizin ayar yaptığı moddur. Netleme, Işık Dengesi, ISO, Pozlama gibi. 64MP'deyken geniş açı çekmez normal modda sol altta bi butona benzer bir şey vardır.

S_irfanoglu

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Şükrü
Cihazım
Redmi note8 pro
Konular
1
Pro modu kendinizin ayar yaptığı moddur. Netleme, Işık Dengesi, ISO, Pozlama gibi. 64MP'deyken geniş açı çekmez normal modda sol altta bi butona benzer bir şey vardır.
0,6 , 1x 2x yazan kısım mı?

mevcetin

Mevlüt Çetin
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mevlüt Çetin
Cihazım
Mi 9T Pro
Meslek
3D Designer
Konular
162
Merhaba arkadaşlar note 8 pro kullanıyorum..kamerası fena değil özellikle 64mp kısmı fakat kameradaki pro kısmı nedir nasıl kullanılır , geniş açılı foto nasıl nerden çekebilirim gibi bi kaç soru var aklımda...bilgilendirirseniz çok sevinirim
Pro modu kullanmak için buradan anlatmak yeterli gelmez hocam. İnternet üzerindeki geniş rehberleri uzun süre inceleyerek pro modda tam verim alabilirsiniz.

S_irfanoglu

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Şükrü
Cihazım
Redmi note8 pro
Konular
1
Pro modu kullanmak için buradan anlatmak yeterli gelmez hocam. İnternet üzerindeki geniş rehberleri uzun süre inceleyerek pro modda tam verim alabilirsiniz.
Anladım.. teşekkür ederim

M.OZKN

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Yazılım
Konular
377
Unutmadan hocam. Pro modu tam verimle kullanınca gcam pro modun yanında sönük kalıyor.
Kesinlikle katılıyorum bu yorumunuza. Çekimlerimi pro mod ile yapıyorum genelde. Gcam yakınından bile geçemiyor.

gmdelite18

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emirhan
Cihazım
Xiaomi 12T
Meslek
Siber Güvenlik Uzm
Konular
25
Pro modu yerinde ve tam ayarında kullanılınca çok çok kaliteli işler çıkartıyor. O ayarlar da biraz fotoğrafçılık istiyor açıkçası. O yüzden internetten hangi koşullarda nasıl ayar yapılmalı fotoğrafçılık rehberlerinden bunu öğrenebilirsiniz.

halilgurbuz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halil
Cihazım
Poco X5 Pro 5G
Meslek
Bilişim ırgatı
Konular
197
Hocam geçen hafta cihazı test ettim. Youtube kanalımda yayınladım. Valla ben çok beğendim. Telefon performans anlamında bence çok iyi. işlemcisi kesinlikle iyi. RAM miktarı, depolama hızı, pili, şarj hızı. Özellikle kamerası bence çok iyi. 64MP çok kaliteli. Mesela 64MP de ben resim boyutları çok yüksek olur diyordum ama öyle değil. Youtube kanalımda videonun açıklama kısmında bazı çekim örneklerini koydum. Bence çok iyi resim çekiyor. Cihazınızı güzel günlerde kullanın.

technix

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Teknisyen
Cihazım
Xiaomi Mi A3
Konular
13
Unutmadan hocam. Pro modu tam verimle kullanınca gcam pro modun yanında sönük kalıyor.
Stok kameranın pro modunda noise ayarları da olsaydı keşke. Gündüz çekimlerinde baya iddialı olurdu herhalde. :)

Üst Alt