Soru Note 8 pro Instagram bildirim sorunu

theckar

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Haydar
Cihazım
note 8 pro
Konular
1
Merhaba telefonu aldığım günden beri instagram da bildirim düzgün gelmiyor. Bir bildirim çok geç geliyor. İkinci aynı bildirim birkaç kere geliyor. Sürekli girip yenile yaptıktan sonra bakabiliyorum yeni mesajlara. Telefon son sürüm MIU Global 12.5.1 sürüm. İnstagram tüm bildirimler açık ayarlar normal. Nasıl düzeltirim?

SerseristyLe

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Mi 10 T
Konular
44
Merhaba telefonu aldığım günden beri instagram da bildirim düzgün gelmiyor. Bir bildirim çok geç geliyor. İkinci aynı bildirim birkaç kere geliyor. Sürekli girip yenile yaptıktan sonra bakabiliyorum yeni mesajlara. Telefon son sürüm MIU Global 12.5.1 sürüm. İnstagram tüm bildirimler açık ayarlar normal. Nasıl düzeltirim?
Format attınız mi en başta bu sorunu verince hocam?

theckar

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Haydar
Cihazım
note 8 pro
Konular
1
Format attınız mi en başta bu sorunu verince hocam?
Hiç format atmadım ama bence bu farklı bir yazılımsal sorun başına başka gelen hiç olmadı mı acaba ben note 8 pro larda bildirim kronik sorunlu diye duymuştum da.

kitaarist

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ptntlhckr
Cihazım
Note 8 pro
Konular
18
Hiç format atmadım ama bence bu farklı bir yazılımsal sorun başına başka gelen hiç olmadı mı acaba ben note 8 pro larda bildirim kronik sorunlu diye duymuştum da.
Bazı uygulamarda öyle, sebebi pil&performans uygulamasının bazı uygulamaları uyutması,instagram için otomatik başlatma verip pil modunu tasarrufsuz seçtiğinizde duzelmiyorsa pc ile adb üzerinden bağlanıp pil & performans uygulamasını kaldırmanız sorunu çözer, cihaz rootlu ise başka yollarıda var sanırsam.
Bir de not olarak uygulamayı kaldırınca ayarlardaki pil ve performans seçeneği gitmez sadece uygulamalar için pil modunu seçme seçeneği gider ki ztn bu da bizim için bildirim sorununa sebep olan şey.

memmeat33

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
mustafa
Cihazım
redmi note 8 pr
Konular
0
Bende de instagram arka planda açık değilse asla mesaj bildirimi gelmiyor ama takip bildirimi geliyor çok garip instagrama girdiğimde de arka planda bırakıp çıkıyorum mesaj bildirimi geliyor ama zaten cevapladığım mesajın bildirimi geç geliyor arada 8 9 aydır yaşıyorum

Asiroep1

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Redmi Note 8 Pr
Konular
4
Bazı uygulamarda öyle, sebebi pil&performans uygulamasının bazı uygulamaları uyutması,instagram için otomatik başlatma verip pil modunu tasarrufsuz seçtiğinizde duzelmiyorsa pc ile adb üzerinden bağlanıp pil & performans uygulamasını kaldırmanız sorunu çözer, cihaz rootlu ise başka yollarıda var sanırsam.
Bir de not olarak uygulamayı kaldırınca ayarlardaki pil ve performans seçeneği gitmez sadece uygulamalar için pil modunu seçme seçeneği gider ki ztn bu da bizim için bildirim sorununa sebep olan şey.
nasıl yaparız ustam ?

yaparsak pil tasaruffu falan açamaz mıyız ?

emo1616

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi Note8 Pro
Konular
150
Aynı durum bende de var hocam Dm ler gelmiyor ama canlı yayın bildirimi geliyo garip

brobaba290

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan
Cihazım
REDMİ Note8 Pro
Meslek
Yazılımcı
Konular
18
O sorunu o bende yaşadım ayarlar uygulama Instagram a girip diğer izinler kısmından bildirim yerindeki ayarları kontrole dermisiniz ben sorunu öyle çözüme ulaştım

Chako

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Çağlar
Cihazım
Note 8 pro
Konular
9
Daha önce insta bildirimleri için yapılacak tüm işlemleri yaptım . Pil&performans uygulamasını kaldırmak dışında .. anlık düzeltmeler oldu ama sonra yine aynı . Geçen gün instander kurdum . Bildirimler düzeldi . Şuana kadar sorun yaşamadım . Programımı önerir mıyım diye sorarsanız yükleyip yüklememek size kalmış .

Üst Alt