Soru Note 8 Pro Hangi versiyonu almalıyım..

Fromhell

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Utku
Cihazım
Redmi 9S 128GB
Konular
17
Merhaba arkadaşlar.. Bu forumu bu araştırdıgım konuyu bulurken üye oldum ve çok hoşuma gitti.

Herneyse gelelim konumuza; internette note8 pro 64gblik bir telefon alıcam fakat ürün hint versiyonlu diyor yani global değil. Bu ürünü aldıgımda ne gibi proplemlerle karşılaşabilirim band proplemlerinden bahsediliyor böyle birşey başıma gelirse ne yapabilirim ? Senelerdir android kullanıyorum ama pek çözemedim rom root atma olaylarını o yüzden bana bu duruma göre cevap verirseniz sevinirim. Şimdiden saolunuz..

Nescafe656

Mevlüt
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mevlüt
Cihazım
S24 Ultra
Meslek
Kombi Tamiri
Konular
72
Merhaba arkadaşlar.. Bu forumu bu araştırdıgım konuyu bulurken üye oldum ve çok hoşuma gitti.

Herneyse gelelim konumuza; internette note8 pro 64gblik bir telefon alıcam fakat ürün hint versiyonlu diyor yani global değil. Bu ürünü aldıgımda ne gibi proplemlerle karşılaşabilirim band proplemlerinden bahsediliyor böyle birşey başıma gelirse ne yapabilirim ? Senelerdir android kullanıyorum ama pek çözemedim rom root atma olaylarını o yüzden bana bu duruma göre cevap verirseniz sevinirim. Şimdiden saolunuz..
Garantili mi yoksa garantisiz mi alacaksınız hocam.

Oyla:

chnekn

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cihan
Cihazım
Xiaomi 14 Ultra
Konular
103
Bence yol yakınken siz farlık bir modele bakın. Ama illaki alacaksanız cihazın band sürümlerine bakmak lazım ve benim gördüğüm kadarıyla Note 8 pro 'nun Çin ve Hindistan sürünlerinde 3 adet band eksiği var.

Oyla:

AhmetKalender

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ahmet
Cihazım
Redmi not 8 pro
Meslek
İşçi
Konular
0

Çin ve Hint sürümü değil global olanı alacaksiniz global rom her zaman yüklenir telefon global olacak unutma ayrıca 128 al çünkü sim2 kayıt yapıyorlar sd kart takılan yer yani hafıza sorunu yaşayabilirsin

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

kera706

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Karim
Cihazım
Xiaomi Redmi
Konular
54

Salamlar.
Hindistan versiyon telefonlarda NFC modul yok. Ona göre sonradan hangi kararlı rom yükleseniz de çalışmayacak.
Çin versiyonu telefonlarda ise rom yükleme zamanı telefon daha çok brick oluyor. Brick olmasa da onu kendi isteğinize uygun çalıştırılmaya zorlamak kolay değil.
Ona göre gelecekde problem yaşamaktan uzak olmak için Eu ve ya Mİ versiyon telefon almayı tavsiye ederim.
Bana göre eğer rom atmak, magisk yüklemek ve.s. işler gibi görmeyi seviyorsunuzsa MTK- dan uzak durun. Kendinize Snapdragon desteği olan telefon alın.
Saygılar.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

İlave olarak - Hindistan ve Çin versiyonlu telefonlara Global Mi ve EU romlar yüklenerek satılıyor. Çin versiyonlu telefonları nasıl tanımak oluyor. Kutusu kırmızı ve telefonun arka tarafında Redmi yazısı vertikal (düzey) olarak yazılmıştır.

Son düzenleme:
Oyla:
Üst Alt